See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Priame rokovacie konanie: Výtvarne-priestorové riešenie expozície „Starý národ – Mladý štát“.
Beschreibung: Predmetom priameho rokovacieho konania bez zverejnenia podľa paragrafu 81 písm. h) zákona o verejnom obstarávaní je poskytnutie služieb komplexnej realizácie expozície „Starý národ – Mladý štát“ na kľúč. Zákazka priamo nadväzuje na výsledky predtým uskutočnenej a vyhodnotenej nadlimitnej súťaže návrhov (ID zákazky v IS EVO: 557968). Rozsah plnenia zahŕňa dopracovanie víťazného návrhu do realizačnej úrovne vrátane architektonicko-scenografického riešenia, detailného návrhu audiovizuálnych a interaktívnych prvkov, ako aj samotnú výrobu, dodávku a montáž výstavného mobiliáru, replík historických konštrukcií a kompletný autorský dozor nad realizáciou.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521100 Museumsausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výtvarne-priestorové riešenie expozície „Starý národ – Mladý štát“
Beschreibung: Komplexná realizácia interaktívnej expozície na Bratislavskom hrade, ktorá priamo nadväzuje na výsledky predtým vyhodnotenej nadlimitnej súťaže návrhov. Rozsah zahŕňa dopracovanie architektonického riešenia, výrobu a montáž výstavného mobiliáru a autorský dozor.