See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ** STOPZETTING OPDRACHT ** Raamovereenkomst voor afvalophaling en -verwerking
Beschreibung: ** STOPZETTING OPDRACHT ** Deze opdracht betreft een multilaterale raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de dienstverlening worden overeengekomen, die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van de latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten betreffende afvalophaling en – verwerking die worden uitgevoerd voor Farys, de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van Creat Services. Deze procedure wordt stopgezet gezien uit het onderzoek van de ingediende offertes en de opmerkingen van de verschillende inschrijvers is gebleken dat zij bepaalde eisen op uiteenlopende wijze hebben geconcretiseerd waardoor de ontvangen inschrijvingen bijgevolg moeilijk tot niet vergelijkbaar zijn. Het is dan ook aangewezen om het bestek te herwerken zodat ingediende offertes op een voldoende uniforme en transparante wijze zullen kunnen worden beoordeeld en om tijdens de uitvoering van de raamovereenkomst interpretatieverschillen te vermijden. Deze aanpassingen hebben onder meer betrekking op: • Prijszetting; • Volumes van de gevraagde recipiënten; • Verdere verduidelijking m.b.t. bepaalde uitgangspunten inzake uitvoeringsmethodes en facturatie, zowel in het algemeen als specifiek voor welbepaalde posten. Het aanpassen van deze elementen zou een essentiële wijziging van de opdracht betekenen, hetgeen niet toegestaan is binnen de lopende procedure. De lopende procedure wordt bijgevolg stopgezet en de raamovereenkomst zal, op basis van een herwerkt bestek, opnieuw in de markt geplaatst worden.
Interne Kennung: ALL-25-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ** STOPZETTING OPDRACHT ** ALL-25-004 - 1
Interne Kennung: 1