596812-2026 - Wettbewerb
Litauen – Medizinische Geräte – MEDICININĖ ĮRANGA I
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDICININĖ ĮRANGA I
Beschreibung: PROJEKTAS „PRIĖMIMO SKUBIOS PAGALBOS IR INTENSYVIOS TERAPIJOS SKYRIŲ INFRASTRUKTŪROS MODERNIZAVIMAS VŠĮ JONAVOS LIGONINĖJE“ NR. 09-029-P-0008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Gyvybinių funkcijų monitorius (kiekvienam pacientui) su centrine stotimi
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dirbtinės plaučių ventiliacijos prietaisas
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Inkstų pakaitinės terapijos prietaisas
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Paciento kūno temperatūros kontrolės prietaisas /terapinės hipotermijos priemonė
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Paciento šildymo priemonės
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Medicininių dujų ir elektros konsolė
Interne Kennung: 6