See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem urządzeń drukujących wraz z usługą serwisu eksploatacyjno – naprawczego
Beschreibung: Część 1: Najem urządzeń drukujących na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich wraz z usługą serwisu eksploatacyjno - naprawczego i usługą polegającą na bieżącym dostarczaniu i uzupełnianiu materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń w czasie trwania umowy oraz wdrożeniem systemu do zarządzania wydrukiem. Część 2: Najem ploterów na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich wraz z usługą serwisu eksploatacyjno - naprawczego i usługą polegającą na bieżącym dostarczaniu i uzupełnianiu materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń w czasie trwania umowy. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Vorherige Bekanntmachung: 334810-2026
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/27/PN/7/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 50323000 Wartung und Reparatur von Computerperipheriegeräten, 30125100 Tonerpatronen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Najem urządzeń drukujących na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich wraz z usługą serwisu eksploatacyjno - naprawczego i usługą polegającą na bieżącym dostarczaniu i uzupełnianiu materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń w czasie trwania umowy oraz wdrożeniem systemu do zarządzania wydrukiem.
Beschreibung: Część 1: Najem urządzeń drukujących na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich wraz z usługą serwisu eksploatacyjno - naprawczego i usługą polegającą na bieżącym dostarczaniu i uzupełnianiu materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń w czasie trwania umowy oraz wdrożeniem systemu do zarządzania wydrukiem. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/27/PN/7/26 - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten, 50323000 Wartung und Reparatur von Computerperipheriegeräten, 30125100 Tonerpatronen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Najem ploterów na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich wraz z usługą serwisu eksploatacyjno - naprawczego i usługą polegającą na bieżącym dostarczaniu i uzupełnianiu materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń w czasie trwania umowy.
Beschreibung: Część 2: Najem ploterów na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich wraz z usługą serwisu eksploatacyjno - naprawczego i usługą polegającą na bieżącym dostarczaniu i uzupełnianiu materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń w czasie trwania umowy. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/27/PN/7/26 - część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 50313100 Reparatur von Fotokopiergeräten, 50323000 Wartung und Reparatur von Computerperipheriegeräten, 30125100 Tonerpatronen, 30125120 Toner für Fotokopierer