2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa rękawic medycznych na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Beschreibung: Zakup i dostawa rękawic medycznych na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Interne Kennung: DZP/2-23/233/92/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe, 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Rękawice foliowe sterylne i lateksowe sterylne
Beschreibung: Część nr 1 – Rękawice foliowe sterylne i lateksowe sterylne
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Rękawice lateksowe sterylne dedykowane do procedur wysokiego ryzyka i rękawice hypoalergiczne do zabiegów chirurgicznych, sterylne
Beschreibung: Część nr 2 – Rękawice lateksowe sterylne dedykowane do procedur wysokiego ryzyka i rękawice hypoalergiczne do zabiegów chirurgicznych, sterylne
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Rękawice lateksowe sterylne na potrzeby Bloku Operacyjnego
Beschreibung: Część nr 3 – Rękawice lateksowe sterylne na potrzeby Bloku Operacyjnego
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Rękawice nitrylowe niesterylne wyciągane za mankiet od spodu
Beschreibung: Część nr 4 – Rękawice nitrylowe niesterylne wyciągane za mankiet od spodu
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Rękawice nitrylowe niesterylne
Beschreibung: Część nr 5 – Rękawice nitrylowe niesterylne
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Rękawice niesterylne (lateksowe i nitrylowe)
Beschreibung: Część nr 6 – Rękawice niesterylne (lateksowe i nitrylowe)
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Rękawice sekcyjne niesterylnie oraz rękawice przeznaczone do pracy w Centralnej Sterylizatorni
Beschreibung: Część nr 7 – Rękawice sekcyjne niesterylnie oraz rękawice przeznaczone do pracy w Centralnej Sterylizatorni
Interne Kennung: Część 7