See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie dla Miasta Jastrzębie-Zdrój
Beschreibung: 1. Nazwa nadana Zamówieniu przez Zamawiającego: „Kompleksowe ubezpieczenie dla Miasta Jastrzębie-Zdrój”. 2. Przedmiotem Zamówienia jest usługa obejmująca swym zakresem świadczenie ochrony ubezpieczeniowej w przedmiocie ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów oraz ubezpieczenia osobowe. 3. Przedmiot Zamówienia został podzielony na pięć części: a) CZĘŚĆ 1 - ubezpieczenie - mienia, OC i NNW dla Miasta Jastrzębie-Zdrój i wybranych jednostek 1) Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych. 2) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 3) Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem, rabunku i wandalizmu. 4) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności oraz z tytułu posiadania mienia. 5) Ubezpieczenie OC zarządcy nieruchomości. 6) Ubezpieczenie NNW. 7) Ubezpieczenie CARGO. b) CZĘŚĆ 2 – ubezpieczenia pojazdów 1) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów. 2) Ubezpieczenie AUTO-CASCO. 3) Ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów. 4) Ubezpieczenie Assistance. 5) Ubezpieczenie szyb samochodowych. c) CZĘŚĆ 3 – ubezpieczenie strażaków 1) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczych straży pożarnych. 2) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. d) CZĘŚĆ 4 - ubezpieczenie kosztów leczenia i bagażu dla osób podczas zagranicznych podróży służbowych dla Miasta Jastrzębie-Zdrój e) CZĘŚĆ 5 - ubezpieczenie OC władzy publicznej 4. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera: 4.1. Dla CZĘŚCI 1 - Załącznik A do SWZ, 4.2. Dla CZĘŚCI 2 – Załącznik B do SWZ, 4.3. Dla CZĘŚCI 3 – Załącznik C do SWZ, 4.4. Dla CZĘŚCI 4 – Załącznik D do SWZ, 4.5. Dla CZĘŚCI 5 - Załącznik E do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.107.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - ubezpieczenie - mienia, OC i NNW dla Miasta Jastrzębie-Zdrój i wybranych jednostek
Beschreibung: Część 1 obejmuje: 1) Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych. 2) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 3) Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem, rabunku i wandalizmu. 4) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności oraz z tytułu posiadania mienia. 5) Ubezpieczenie OC zarządcy nieruchomości. 6) Ubezpieczenie NNW. 7) Ubezpieczenie CARGO.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W Okresie Obowiązywania Umowy, Ubezpieczający ma możliwość wielokrotnego skorzystania z opcji zwiększenia wielkości przedmiotu zamówienia maksymalnie do 10 % wartości opcji określonej pierwotnie w Umowie. Szczegółowy opis opcji znajduje się w §5 projektowanych postanowień umownych stanowiących załącznik 7.1. do swz.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 – ubezpieczenia pojazdów
Beschreibung: Część 2 obejmuje: 1) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów. 2) Ubezpieczenie AUTO-CASCO. 3) Ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów. 4) Ubezpieczenie Assistance. 5) Ubezpieczenie szyb samochodowych.
Beschreibung der Optionen: W Okresie Obowiązywania Umowy, Ubezpieczający ma możliwość wielokrotnego skorzystania z opcji zwiększenia wielkości przedmiotu zamówienia maksymalnie do 30 % wartości opcji określonej pierwotnie w Umowie. Szczegółowy opis opcji znajduje się w §5 projektowanych postanowień umownych stanowiących załącznik 7.2. do swz.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 – ubezpieczenie strażaków
Beschreibung: Część 3 obejmuje: 1) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczych straży pożarnych. 2) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
Beschreibung der Optionen: W Okresie Obowiązywania Umowy, Ubezpieczający ma możliwość wielokrotnego skorzystania z opcji zwiększenia wielkości przedmiotu zamówienia maksymalnie do 10 % wartości opcji określonej pierwotnie w Umowie. Szczegółowy opis opcji znajduje się w §5 projektowanych postanowień umownych stanowiących załącznik 7.3. do swz.
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 - ubezpieczenie kosztów leczenia i bagażu dla osób podczas zagranicznych podróży służbowych dla Miasta Jastrzębie-Zdrój
Beschreibung: Część 4 obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia i bagażu dla osób podczas zagranicznych podróży służbowych dla Miasta Jastrzębie-Zdrój
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5 - ubezpieczenie OC władzy publicznej
Beschreibung: Część 5 obejmuje: Ubezpieczenie OC władzy publicznej