2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding WGA-ERD verzekering
Beschreibung: Bij het WGA eigenrisicodragerschap is de werkgever rechtstreeks verantwoordelijk voor de financiering van de aan de werkgever toe te rekenen WGA-uitkering (tot maximaal 10 jaar na toekenning). Tevens gaat de re-integratieplicht na toekenning van een WGA-uitkering over van UWV naar werkgever. Ter dekking van de risico’s WGA eigenrisicodragerschap wenst opdrachtgever een WGA-eigenrisicodragersverzekering voort te zetten. Het betreft een private verzekering ten behoeve van financiering van de aan de werkgever toe te rekenen WGA-vast en WGA-flex uitkeringen. Alle medewerkers (al dan niet met een dienstverband voor onbepaalde tijd, werkend in Nederland en in het buitenland, oproepkrachten en flexibele krachten die onder de ziektewet kunnen vallen en waarvan de eventuele WGA-uitkeringen toegerekend worden aan de eigenrisicodrager) zijn dan via de polis gedekt. Dit in overeenstemming met de geldende wet- en regelgeving van 1 januari 2017. Opdrachtgever had op peildatum 1 januari 2026 425 medewerkers in dienst. De relevante loonsom bedraagt € 21.772.775, --.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
596821-2026 - Competition
Netherlands – Insurance services – Europese aanbesteding WGA-ERD verzekering
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1