596845-2026 - Ergebnis
Tschechien – Diagnoseausrüstung – Zajištění psychodiagnostických nástrojů včetně školení – část 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění psychodiagnostických nástrojů včetně školení – část 1
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění diagnostických nástrojů včetně školení k těmto nástrojům za účelem poskytování odborné psychologické služby v souladu s platnou legislativou a profesními standardy psychologické diagnostiky.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrenszadáváno v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s ustanovením § 63 odst. 1 písm. a) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“) v návaznosti na zrušené zjednodušené podlimitní řízení s názvem „Zajištění psychodiagnostických nástrojů včetně školení“ zahájené dne 8. 4. 2026 uveřejněné na profilu zadavatele pod odkazem https://ezak.kr-vysocina.cz/contract_display_13951.html
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZajištění psychodiagnostických nástrojů včetně školení – část 1