See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie w urządzenia i sprzęt medyczny na potrzeby SPSZOZ „Zdroje”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i sprzętu medycznego na potrzeby SPSZOZ „Zdroje”. Przedmiot zamówienia w zakresie pakietu nr 1 - 29 jest finansowany w ramach dotacji ze środków Województwa Zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na dofinansowanie zadania pn.: „Doposażenie SPSZOZ „Zdroje” w Szczecinie w urządzenia i sprzęt medyczny na potrzeby procesu konsolidacji”. Przedmiot zamówienia w zakresie pakietu nr 30 i 31 jest współfinansowany przez Ministerstwo Zdrowia w ramach konkursu pn.: „Dofinansowanie zakupu wyrobów medycznych na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie kardiologii dziecięcej”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 31 części zwane pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta powinna obejmować całość przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.
Interne Kennung: 26/SM/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Inkubator
Beschreibung: Pakiet nr 1 Inkubator
Interne Kennung: Pakiet nr 1 Inkubator
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp w zakresie pakietu nr 1, 2, 4, 12, 17
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Lampa operacyjna
Beschreibung: Pakiet nr 2 Lampa operacyjna
Interne Kennung: Pakiet nr 2 Lampa operacyjna
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Łóżko porodowe
Beschreibung: Pakiet nr 3 Łóżko porodowe
Interne Kennung: Pakiet nr 3 Łóżko porodowe
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
Beschreibung: Pakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
Interne Kennung: Pakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Laser frakcyjny CO2
Beschreibung: Pakiet nr 5 Laser frakcyjny CO2
Interne Kennung: Pakiet nr 5 Laser frakcyjny CO2
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Laser diodowy
Beschreibung: Pakiet nr 6 Laser diodowy
Interne Kennung: Pakiet nr 6 Laser diodowy
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Sprzęt do endoskopii urologicznej
Beschreibung: Pakiet nr 7 Sprzęt do endoskopii urologicznej
Interne Kennung: Pakiet nr 7 Sprzęt do endoskopii urologicznej
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Łóżko bariatryczne
Beschreibung: Pakiet nr 8 Łóżko bariatryczne
Interne Kennung: Pakiet nr 8 Łóżko bariatryczne
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Endoskop intubacyjny sztywny
Beschreibung: Pakiet nr 9 Endoskop intubacyjny sztywny
Interne Kennung: Pakiet nr 9 Endoskop intubacyjny sztywny
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Wideolaryngoskop
Beschreibung: Pakiet nr 10 Wideolaryngoskop
Interne Kennung: Pakiet nr 10 Wideolaryngoskop
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Ssak
Beschreibung: Pakiet nr 11 Ssak
Interne Kennung: Pakiet nr 11 Ssak
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Defibrylator
Beschreibung: Pakiet nr 12 Defibrylator
Interne Kennung: Pakiet nr 12 Defibrylator
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Aparat Ktg z systemem monitorowania
Beschreibung: Pakiet nr 13 Aparat Ktg z systemem monitorowania
Interne Kennung: Pakiet nr 13 Aparat Ktg z systemem monitorowania
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Napęd ortopedyczny
Beschreibung: Pakiet nr 14 Napęd ortopedyczny
Interne Kennung: Pakiet nr 14 Napęd ortopedyczny
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 Stacja dokująca
Beschreibung: Pakiet nr 15 Stacja dokująca
Interne Kennung: Pakiet nr 15 Stacja dokująca
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 Centrala monitorująca
Beschreibung: Pakiet nr 16 Centrala monitorująca
Interne Kennung: Pakiet nr 16 Centrala monitorująca
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 Kardiomonitor
Beschreibung: Pakiet nr 17 Kardiomonitor
Interne Kennung: Pakiet nr 17 Kardiomonitor
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 Fumigator
Beschreibung: Pakiet nr 18 Fumigator
Interne Kennung: Pakiet nr 18 Fumigator
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 Uroflometr
Beschreibung: Pakiet nr 19 Uroflometr
Interne Kennung: Pakiet nr 19 Uroflometr
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 Podnośnik pacjenta
Beschreibung: Pakiet nr 20 Podnośnik pacjenta
Interne Kennung: Pakiet nr 20 Podnośnik pacjenta
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 Respirator transportowy do rezonansu
Beschreibung: Pakiet nr 21 Respirator transportowy do rezonansu
Interne Kennung: Pakiet nr 21 Respirator transportowy do rezonansu
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 Waga niemowlęca
Beschreibung: Pakiet nr 22 Waga niemowlęca
Interne Kennung: Pakiet nr 22 Waga niemowlęca
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 Wózek transportowy
Beschreibung: Pakiet nr 23 Wózek transportowy
Interne Kennung: Pakiet nr 23 Wózek transportowy
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 Wózek transportowo – kąpielowy
Beschreibung: Pakiet nr 24 Wózek transportowo – kąpielowy
Interne Kennung: Pakiet nr 24 Wózek transportowo – kąpielowy
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 Łóżko transportowe
Beschreibung: Pakiet nr 25 Łóżko transportowe
Interne Kennung: Pakiet nr 25 Łóżko transportowe
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 Stół do masażu
Beschreibung: Pakiet nr 26 Stół do masażu
Interne Kennung: Pakiet nr 26 Stół do masażu
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 Rtg I
Beschreibung: Pakiet nr 27 Rtg I
Interne Kennung: Pakiet nr 27 Rtg I
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 Rtg II
Beschreibung: Pakiet nr 28 Rtg II
Interne Kennung: Pakiet nr 28 Rtg II
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 Usg I
Beschreibung: Pakiet nr 29 Usg I
Interne Kennung: Pakiet nr 29 Usg I
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 Usg II
Beschreibung: Pakiet nr 30 Usg II
Interne Kennung: Pakiet nr 30 Usg II
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 Aparat Ekg
Beschreibung: Pakiet nr 31 Aparat Ekg
Interne Kennung: Pakiet nr 31 Aparat Ekg