596862-2026 - Ergebnis
Polen – Landgewinnung – Usługa polegająca na remediacji środowiska wodno- gruntowego na terenie J.W. Świdwin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa polegająca na remediacji środowiska wodno- gruntowego na terenie J.W. Świdwin
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu remediacji środowiska wodno-gruntowego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722300 Landgewinnung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu remediacji środowiska wodno-gruntowego. 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w „Specyfikacji Technicznej” stanowiącej: Załącznik nr 11 do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji