See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasów w kraju w latach 2025-2029
Beschreibung: Obowiązek wykonywania inwentaryzacji wielkoobszarowej wynika z art. 13a ust. 2 ustawy o lasach, natomiast jej finansowanie jest określone w art. 54 pkt 4 oraz art. 58 ust. 3 tej ustawy. Na podstawie art. 21a ustawy o lasach, wykonawcą inwentaryzacji wielkoobszarowej jest Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej.
Interne Kennung: EZ.270.3.1.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231400 Forstinventur
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonanie Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasów w kraju w latach 2025-2029