See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania Vmware w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy lub oprogramowania równoważnego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania Vmware w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy lub oprogramowania równoważnego w podziale na części: 1) Część 1: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania VMware vSphere Foundation (VVF) licencjonowanego per core w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy, wraz z Gwarancją lub równoważnego oprogramowania spełniającego wymagania określone w rozdziale II OPZ. Zamówienie obejmuje dostawę 1 szt. licencji na 7 680 szt. per core oraz przeprowadzenie warsztatów z dostarczonego oprogramowania zgodnie z wymaganiami opisanymi w rozdziale III OPZ. 2) Część 2: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania VMware Site Recovery w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy, licencjonowanego per VM, wraz z Gwarancją lub równoważnego oprogramowania spełniającego wymagania określone w rozdziale II OPZ. Zamówienie obejmuje dostawę 1 szt. licencji na 200 maszyn wirtualnych oraz przeprowadzenie warsztatów z dostarczonego oprogramowania zgodnie z wymaganiami opisanymi w rozdziale III OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 250520-2026
Interne Kennung: PN/8/26/HYDB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oprogramowania Vmware w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy lub oprogramowania równoważnego - Część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania Vmware w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy lub równoważnego. Część 1: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania VMware vSphere Foundation (VVF) licencjonowanego per core w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy, wraz z Gwarancją lub równoważnego oprogramowania spełniającego wymagania określone w rozdziale II OPZ. Zamówienie obejmuje dostawę 1 szt. licencji na 7 680 szt. per core oraz przeprowadzenie warsztatów z dostarczonego oprogramowania zgodnie z wymaganiami opisanymi w rozdziale III OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ
Interne Kennung: PN/8/26/HYDB Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oprogramowania Vmware w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy lub oprogramowania równoważnego - Część 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania Vmware w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy lub równoważnego. Część 2: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania VMware Site Recovery w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy, licencjonowanego per VM, wraz z Gwarancją lub równoważnego oprogramowania spełniającego wymagania określone w rozdziale II OPZ. Zamówienie obejmuje dostawę 1 szt. licencji na 200 maszyn wirtualnych oraz przeprowadzenie warsztatów z dostarczonego oprogramowania zgodnie z wymaganiami opisanymi w rozdziale III OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ
Interne Kennung: PN/8/26/HYDB Część 2