596911-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Služby úklidové
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby úklidové
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování komplexních úklidových, mycích a čistících prací v objektech zadavatele. Veřejná zakázka je rozdělena na 7 částí geograficky dle místa plnění. Část 1: Praha Část 2: Jižní Čechy Část 3: Západní Čechy Část 4: Severní Čechy Část 5: Východní Čechy Část 6: Jižní Morava Část 7: Severní Morava Na základě zadávacího řízení budou ke každé části veřejné zakázky zadavatelem uzavřeny dvě smlouvy o poskytování úklidových služeb (dále jen „smlouvy“) (jedna smlouva pro objekty České pošty, jedna smlouva pro objekty Odštěpného závodu Balíkové služby (dále jen jako „Balíkovna“), s výjimkou části č. 1 – Praha, kde bude uzavřena smlouva pouze pro objekty Balíkovny), s jedním dodavatelem, a to na dobu 36 měsíců nebo do vyčerpání finančního limitu uvedeného v odst. 5. 5 smluv, které tvoří přílohu č. 5 zadávací dokumentace. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jednu, více nebo všechny části veřejné zakázky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0003
TitelČást 3: Západní Čechy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování komplexních úklidových, mycích a čistících prací v objektech zadavatele.
Interne Kennungčást 3
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku v případě navýšení základní sazby minimální mzdy podle § 111 zákoníku práce o více než 5 %. Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu seznamu Objektů uvedených v příloze č. 4 jednotlivých Smluv (které jsou přílohou č. 5 zadávací dokumentace), ve kterých bude poskytováno plnění v rámci této veřejné zakázky, a to buď změnu, zúžení či rozšíření seznamu těchto Objektů. Zadavatel si podle ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele. Zadavatel si v souladu § 170 ZZVZ vyhrazuje právo zrušit zadávací řízení. Podrobnosti viz čl. 9.5 ZD.
LosLOT-0001
TitelČást 1: Praha
Interne KennungČást 1
LosLOT-0007
TitelČást 7: Severní Morava
Interne KennungČást 7
LosLOT-0002
TitelČást 2: Jižní Čechy
Interne Kennungčást 2
LosLOT-0004
TitelČást 4: Severní Čechy
Interne Kennungčást 4
LosLOT-0005
TitelČást 5: Východní Čechy
Interne KennungČást 5
LosLOT-0006
TitelČást 6: Jižní Morava
Interne KennungČást 6