See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/025/26 DOSTAWA – ZAMKNIĘTE SYSTEMY BEZIGŁOWE – 6 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zamkniętych systemów bezigłowych – 6 pakietów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Krótki opis, szczegóły w sekcjach dot. części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 271391-2026
Interne Kennung: ZP/CZD/025/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1- Kranik trójdrożny bez przedłużki zakończony jednym zamkniętym systemem bezigłowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kranika trójdrożnego bez przedłużki zakończonego jednym zamkniętym systemem bezigłowym Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2, 5 do SWZ. Zamawiający wymaga przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania: Pakiet nr 1 katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-13 OPZ. Zamawiający wymaga, aby składane przedmiotowe środki dowodowe były dokładnie opisane (np. zaznaczone miejsce znacznikiem lub kolorem) wskazując potwierdzenie spełnienia wymagań swz, by ułatwić Zamawiającemu szybką identyfikację.
Interne Kennung: PAKIET 1 - Kranik trójdrożny bez przedłużki zakończony jednym zamkniętym systemem bezigłowym
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - Kranik trójdrożny bez przedłużki zakończony zamkniętymi systemami bezigłowymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kranika trójdrożnego bez przedłużki zakończonego zamkniętymi systemami bezigłowymi Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2, 5 do SWZ. Zamawiający wymaga przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania: Pakiet nr 2 katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-12 OPZ. Zamawiający wymaga, aby składane przedmiotowe środki dowodowe były dokładnie opisane (np. zaznaczone miejsce znacznikiem lub kolorem) wskazując potwierdzenie spełnienia wymagań swz, by ułatwić Zamawiającemu szybką identyfikację.
Interne Kennung: PAKIET 2 - Kranik trójdrożny bez przedłużki zakończony zamkniętymi systemami bezigłowymi
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - Kranik trójdrożny z przedłużką, wszystkie wyjścia zakończone zamkniętym systemem bezigłowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kranika trójdrożnego z przedłużką, wszystkie wyjścia zakończone zamkniętym systemem bezigłowym Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2, 5 do SWZ. Zamawiający wymaga przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania: Pakiet nr 4 katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-10 OPZ Zamawiający wymaga, aby składane przedmiotowe środki dowodowe były dokładnie opisane (np. zaznaczone miejsce znacznikiem lub kolorem) wskazując potwierdzenie spełnienia wymagań swz, by ułatwić Zamawiającemu szybką identyfikację.
Interne Kennung: PAKIET 4 - Kranik trójdrożny z przedłużką, wszystkie wyjścia zakończone zamkniętym systemem bezigłowym
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - Zamknięty system bezigłowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zamkniętego systemu bezigłowego Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2, 5 do SWZ. Zamawiający wymaga przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania: Pakiet nr 5 katalog lub folder ze zdjęciem i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-9, 11 OPZ. Zamawiający wymaga, aby składane przedmiotowe środki dowodowe były dokładnie opisane (np. zaznaczone miejsce znacznikiem lub kolorem) wskazując potwierdzenie spełnienia wymagań swz, by ułatwić Zamawiającemu szybką identyfikację.
Interne Kennung: PAKIET 5 - Zamknięty system bezigłowy