2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT biztonsági és üzemeltetési licencek megújítása
Beschreibung: IT biztonsági és üzemeltetési licencek megújítása
Vorherige Bekanntmachung: 461950-2026
Interne Kennung: EKR001126442026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlattevő – továbbiakban Vállalkozó - feladata Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal, mint Ajánlatkérő – továbbiakban Megrendelő - részére az alábbi Fortinet és Juniper gyártójú licence termékek szállítása és elektronikus átadása, valamint szolgáltatások nyújtása a jelen műszaki leírás alapján, valamint a szerződésben foglaltakkal összhangban. Termékazonosító Megnevezés Mennyiség (db) 1. FC1-10-LV0VM-248-02-12 FortiAnalyzer-VM Support FortiCare Premium Support (for 1-6 GB/Day of Logs) 1 db 2. FC-10-W06HE-934-02-12 FortiWeb-600E 1 Year Standard Bundle (FortiCare Premium plus AV, FortiWeb Security Service, and IP Reputation) 2 db 3. PAR-RTF-SRX300JB PSS Basic Support for SRX300, 4 db 4. PAR-SUP-EX34-48P PSS Basic Support for EX3400-48P 30 db 5. PAR-ND-QFX51-32Q PSS Basic Support for QFX5110-32Q 2 db 6. PAR-RTF-QFX51-48S PSS Basic Support for QFX5110-48S-AFO 2 db 7. PAR-RTF-SRX1500JE PSS Basic Support for SRX1500 JE 2 db 8. S-SRX1500-P2-1 SW, SRX1500 IPS, AppSecure, URL Filtering, Cloud AV and AS, SKYATP, Sec Intel, with SW Support 2 db 9. S-JSA-SOFTWARE-P SIEM install license. This license is perpetual. This allows full SIEM capability and is needed per JSA environment. Valid for physical or virtual appliance. 1 db 10. S-JSA-NODE-P JSA Node install license. This license is perpetual. JSA Node = All in One, Console, Event Processor, Flow Processor, Event Collector or Data JSA Node. Valid for physical or virtual appliance. 1 db 11. S-JSA-500EPS-P JSA Adds 500 events per second. This license is perpetual 4 db 12. SVC-SWA-SOFTWARE-P Juniper Care Software Advantage Support for S-JSA-SOFTWARE-P 1 db 13. SVC-SWA-NODE-P Juniper Care Software Advantage Support for S-JSA-NODE-P 1 db 14. SVC-SWA-500EPS-P Juniper Care Software Advantage Support for S-JSA-500EPS-P 4 db Ajánlattevő feladata a fenti táblázat szerinti licencek szállítása (letöltés biztosításával, ellenőrizhető módon) és garancia kiterjesztési szolgáltatások nyújtása. Ajánlattevő a licenc igazolásokat elektronikus úton átadja Ajánlatkérő kapcsolattartásra kijelölt szakmai képviselője részére. A szállításnak a teljes rendelési darabszámra vonatkozóan a vállalkozási szerződésben foglalt teljesítési határidőn belül kell megtörténnie. További információk a műszaki leírásban találhatóak.
Interne Kennung: EKR001126442026/1