596942-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia zamówienia jest dostawa produktów leczniczych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 części.
Interne KennungSzp.12/59/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensAktualne umowy zostały zawarte na na okres 24 miesięcy lub do wyczerpania wartości umowy. Z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie zamówiona ilość nie wystarczy do końca zawartych umów. Zakup przedmiotowego asortymentu jest niezbędny dla prowadzenia właściwych procesów leczniczych u pacjentów przebywających w Szpitalu oraz dla realizacji kontraktu z NFZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Leki przeciwzakrzepowe
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Leki psychotropowe
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Antybiotyki
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Leki narkotyczne
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Antybiotyki
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Antybiotyki
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Leki różne
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Ticagrelor
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Furosemidum i Metronidazolum
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 - Leki rożne
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 - Produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 - Produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 12