596964-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Bewachungsdienste – Servicii de paza si patrulare
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de paza si patrulare
Beschreibung: Servicii de paza si patrulare pentru un numar de 35 obiective aflate in administrarea ALPAB, insumand 91 posturi, impartite pe loturi, 24 ore/24 ore,731 zile. Total numar maxim de ore acord cadru = 1.596.504 ore. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare inainte cu 10 zile fata de data limita de depunere a ofertelor,
Interne Kennung: 7-14008314 - L
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Servicii de paza si patrulare conform caiet de sarcini lot.1 cant.min.contr.subsecv -17856 ore; cant.max.contr.subsecv - 71424 ore; cant.min.acord cadru-210240 ore; cant.max. acord cadru - 421056 ore
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de paza si patrulare conform caietului de sarcini lotul 2
Beschreibung: Servicii de paza si patrulare conform caiet de sarcini lotul 2 cant.min.contr.subsecv -17856 ore; cant.max.contr.subsecv - 71424 ore; cant.min.acord cadru-210240 ore; cant.max. acord cadru - 421056 ore
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de paza si patrulare Lot 3
Beschreibung: Servicii de paza si patrulare conform caietului de sarcini lotul 3 cant.min.contr.subsecv -16368 ore; cant.max.contr.subsecv - 65472ore; cant.min.acord cadru-192720 ore; cant.max. acord cadru - 385968 ore
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de paza si patrulare Lot 4
Beschreibung: Servicii de paza si patrulare conform caietului de sarcini lotul 4 cant.min.contr.subsecv -15624 ore; cant.max.contr.subsecv - 62496 ore; cant.min.acord cadru-183960 ore; cant.max. acord cadru - 368424 ore
Interne Kennung: 4