See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-247/2026_Dostawa szybkiego oscyloskopu z pasmem 20-30GHz do budowy stanowiska: „Szerokopasmowy spektrometr na zakres fal THz i dalekiej podczerwieni w konfiguracji dwugrzbietowej” dla Katedry Teorii Pola, Układów Elektronicznych i Optoelektroniki Politechniki Wrocławskiej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa szybkiego oscyloskopu z pasmem 20-30GHz do budowy stanowiska „Szerokopasmowy spektrometr na zakres fal THz i dalekiej podczerwieni w konfiguracji dwugrzbietowej” dla Katedry Teorii Pola, Układów Elektronicznych i Optoelektroniki Politechniki Wrocławskiej. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko ponosi Wykonawca. Zamawiająca oświadcza, że Projekt dofinansowany został ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 2.4 Badawcza Infrastruktura Nowoczesnej Gospodarki współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków 2. Priorytetu Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021–2027 (FENG). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ - OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, Katedra Teorii Pola, Układów Elektronicznych i Optoelektroniki, przy ul. Janiszewskiego 9, 50-372 Wrocław, w Budynku C-5, pok. 203. 5. Gwarancja na dostarczony i zamontowany sprzęt: Okres gwarancji wynosi min. 36 miesięcy. Czas Reakcji na Zgłoszenie Serwisowe, rozumiany jako okres pomiędzy wysłaniem przez Zamawiającego Zgłoszenia Serwisowego a momentem potwierdzenia przez Wykonawcę przyjęcia Zgłoszenia Serwisowego, będzie wynosić 48 godzin w dni robocze. Czas Naprawy wynosi maksymalnie 60 dni roboczych. 6. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 7. Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego producenta niewyłączającego dystrybucji na rynek Unii Europejskiej i zapewniającego realizację uprawnień gwarancyjnych. 8. Oferowany przedmiot zamówienia do terminu składania Ofert nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży (End of Life, End of Support, End of Sale). 9. Termin realizacji dostawy: do 12 tygodni od daty zawarcia umowy. 10. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 11. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 12. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert nie dłużej niż 90 dni, tj. do dnia 05.12.2026r. 13. Oferta musi składać się z: 13.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 13.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 13.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 13.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; 13.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 13.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty tj. w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru 13.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 13.8. przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z pkt 13 rozdz. II. SWZ w zakresie oferty równoważnej (jeżeli dotyczy). 13.9. Załącznika nr 3 do SWZ OPZ - opisu oferowanego przedmiotu zamówienia (specyfikacji technicznej)– potwierdzającego spełnienie przez Wykonawcę wymagań Zamawiającego (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców) Wykonawca składa wraz z Ofertą odpowiednio wypełniony i podpisany: Załącznik nr 3 do SWZ Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę w Załączniku 3 do SWZ OPZ – oferowane przez Wykonawcę parametry (kolumna „Parametry oferowane”). Wymóg wskazania: „Nazwa, typ/model, producent oferowanego urządzenia” - nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego i nie będzie podlegał uzupełnieniu. 13.10. Specyfikacji technicznej producenta potwierdzającej spełnienie wymagań/parametrów technicznych wynikających z Załącznika nr 3 do SWZ – OPZ. 14. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 14.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 14.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 14.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 14.4. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym
Interne Kennung: SZP/243-247/2026_Dostawa szybkiego oscyloskopu z pasmem 20-30GHz do budowy stanowiska: „Szerokopasmowy spektrometr na zakres fal THz i dalekiej podczerwieni w konfiguracji dwugrzbietowej” dla Katedry Teorii Pola, Układów Elektronicznych i Optoelektroniki Politechniki Wrocławskiej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38342000 Oszilloskope
5. Los
Los: LOT-0001