See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2023/HFB/CD/105702 - Raamovereenkomst voor het verlenen van diensten die strekken tot toegang tot en het gebruik van ERP software die de implementatie van en het gebruik van een Nieuw Financieel Systeem door de Vlaamse Overheid behelzen, alsook de aanwending van vooraf met die ERP software geïntegreerde modules die low-code/RPA, BI, Interface/UX DB, Middleware en OCR + workflow omvatten.
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het verlenen van diensten die strekken tot toegang tot en het gebruik van ERP software die de implementatie van en het gebruik van een Nieuw Financieel Systeem door de Vlaamse Overheid behelzen, alsook de aanwending van vooraf met die ERP software geïntegreerde modules die low-code/RPA, BI, Interface/UX DB, Middleware en OCR + workflow omvatten.
Interne Kennung: HFB-2023/HFB/CD/105702-F02__2
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212451 Entwicklung von Software für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: De opdracht bestaat op de eerste plaats uit het programma FOMO (Finance On The Move).
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)