2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stedenbouwkundige advisering
Beschreibung: De gemeente Goeree-Overflakkee is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten met twee opdrachtnemers voor het leveren van stedenbouwkundige advisering. De opdracht omvat onder meer advisering bij ruimtelijke ontwikkelingsprojecten, principe- en vergunningsverzoeken, studieopdrachten, beleids- en visievorming en stedenbouwkundige vraagstukken rondom gemeentelijk vastgoed. De opdracht betreft een raamovereenkomst voor stedenbouwkundige advisering met een maximale looptijd van vier jaar (initiële looptijd plus eventuele verlengingen). De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 500.000 exclusief btw over de totale contractperiode.
Interne Kennung: K010980
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: Stedenbouwkundige advisering
Internal identifier: K010980
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71400000 Urban planning and landscape architectural services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Stedenbouwkundige advisering
Identificador interno: K010980
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71400000 Servicios de planificación urbana y de arquitectura paisajística
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1