See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierają załączniki nr 1.1. – 1.78 (formularze asortymentowo-cenowe) do Formularza ofertowego. 3. Kody CPV przewidziane w ramach niniejszego zamówienia: 33140000-3 materiały medyczne 4. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany sukcesywnie od dnia zawarcia umowy przez okres 24 miesięcy. 5. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych i podzielił zamówienie na 78 Części. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
Vorherige Bekanntmachung: 215076-2026
Interne Kennung: D-9/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Powodem zastosowania procedury przyspieszonej jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia, pozwoli to na zachowanie ciągłości pracy w oddziałach szpitalnych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie 61
Beschreibung: szczegółowy opis zadania zawiera załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie 62
Interne Kennung: Zadanie 62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie 63
Interne Kennung: Zadanie 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie 64
Interne Kennung: Zadanie 64
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie 65
Interne Kennung: Zadanie 65
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie 66
Interne Kennung: Zadanie 66
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie 67
Interne Kennung: Zadanie 67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie 68
Interne Kennung: Zadanie 68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie 69
Interne Kennung: Zadanie 69
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie 70
Interne Kennung: Zadanie 70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie 71
Interne Kennung: Zadanie 71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie 72
Interne Kennung: Zadanie 72
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie 73
Interne Kennung: Zadanie 73
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie 74
Interne Kennung: Zadanie 74
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie 75
Interne Kennung: Zadanie 75
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie 76
Interne Kennung: Zadanie 76
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie 77
Interne Kennung: Zadanie 77
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie 78
Interne Kennung: Zadanie 78