2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów pochodzących z nielegalnego międzynarodowego przemieszczania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: − świadczenie usługi usunięcia odpadów ze wskazanych lokalizacji na terenie kraju, będących miejscami ich dotychczasowego przechowywania, obejmującej załadunek odpadów na zaangażowane jednostki transportowe Wykonawcy i przygotowanie do transportu odpadów z miejsc ich dotychczasowego przechowywania do instalacji ostatecznego odzysku i/lub unieszkodliwiania, z wyłączeniem składowania; - świadczenie usługi zagospodarowania odpadów obejmującej transport odpadów z miejsc ich dotychczasowego przechowywania oraz przekazanie odpadów do instalacji ostatecznego odzysku i/lub ostatecznego unieszkodliwiania, posiadającej zezwolenie na prowadzenie odzysku lub unieszkodliwiania odpadów o danym kodzie, zlokalizowanej na terenie kraju oraz poddanie odpadów procesom ostatecznego odzysku/unieszkodliwiania, z wyłączeniem składowania. Ostateczny odzysk i/lub unieszkodliwianie odpadów może być poprzedzone procesami przejściowymi; - przedłożenie dokumentacji potwierdzającej zagospodarowanie odpadów w procesie ostatecznego odzysku/unieszkodliwienia, z wyłączeniem składowania, zgodnie z wymaganiami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną część lub części zamówienia. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe w ramach części zamówienia na którą jest składana. 3. Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”, odpowiednio dla każdej z części zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 4. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia (w zależności od Części Zamówienia) na warunkach i w sposób przewidziany w Umowie: - aby każdy pojazd wykorzystywany do transportu odpadów był wyposażony w system satelitarnego monitorowania położenia (GPS) lub równoważny system umożliwiający ciągłą rejestrację przebiegu trasy pojazdu; - aby każdy transport odpadów był wyposażony w system monitorowania zabezpieczeń ładunków, tj. zabezpieczony elektroniczną plombą GPS lub równoważnym urządzeniem monitorującym zapewniającym kontrolę integralności transportu; - systemu monitoringu wizyjnego na terenie lokalizacji, z której usuwane są odpady. - charakterystykę i zdjęcia odpadów zawiera załącznik nr 1 do OPZ. - minimalne wymagania dla systemów zawiera załącznik nr 2 do OPZ. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz cenowy” – Załącznik nr 9a, 9b oraz 9c do SWZ, odpowiednio dla każdej z części zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Lokalizacja 1 - woj. łódzkie, teren działki miejscowości Stroniewice 67, gmina Domaniewice, nr ewid. 402;
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: − świadczenie usługi usunięcia odpadów ze wskazanych lokalizacji na terenie kraju, będących miejscami ich dotychczasowego przechowywania, obejmującej załadunek odpadów na zaangażowane jednostki transportowe Wykonawcy i przygotowanie do transportu odpadów z miejsc ich dotychczasowego przechowywania do instalacji ostatecznego odzysku i/lub unieszkodliwiania, z wyłączeniem składowania; - świadczenie usługi zagospodarowania odpadów obejmującej transport odpadów z miejsc ich dotychczasowego przechowywania oraz przekazanie odpadów do instalacji ostatecznego odzysku i/lub ostatecznego unieszkodliwiania, posiadającej zezwolenie na prowadzenie odzysku lub unieszkodliwiania odpadów o danym kodzie, zlokalizowanej na terenie kraju oraz poddanie odpadów procesom ostatecznego odzysku/unieszkodliwiania, z wyłączeniem składowania. Ostateczny odzysk i/lub unieszkodliwianie odpadów może być poprzedzone procesami przejściowymi; - przedłożenie dokumentacji potwierdzającej zagospodarowanie odpadów w procesie ostatecznego odzysku/unieszkodliwienia, z wyłączeniem składowania, zgodnie z wymaganiami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną część lub części zamówienia. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe w ramach części zamówienia na którą jest składana. 3. Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”, odpowiednio dla każdej z części zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 4. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia (w zależności od Części Zamówienia) na warunkach i w sposób przewidziany w Umowie: - aby każdy pojazd wykorzystywany do transportu odpadów był wyposażony w system satelitarnego monitorowania położenia (GPS) lub równoważny system umożliwiający ciągłą rejestrację przebiegu trasy pojazdu; - aby każdy transport odpadów był wyposażony w system monitorowania zabezpieczeń ładunków, tj. zabezpieczony elektroniczną plombą GPS lub równoważnym urządzeniem monitorującym zapewniającym kontrolę integralności transportu; - systemu monitoringu wizyjnego na terenie lokalizacji, z której usuwane są odpady. - charakterystykę i zdjęcia odpadów zawiera załącznik nr 1 do OPZ. - minimalne wymagania dla systemów zawiera załącznik nr 2 do OPZ. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz cenowy” – Załącznik nr 9a, 9b oraz 9c do SWZ, odpowiednio dla każdej z części zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 6. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną część lub części zamówienia. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe w ramach części zamówienia na którą jest składana.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Lokalizacja 3 - woj. Śląskie, Stroniewice oraz Lokalizacja 4 - woj. śląskie, 44-100 Gliwice, ul. Cmentarna 6, teren działki nr 714;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Lokalizacja 5 – woj. wielkopolskie Babin, teren działek 253/9 i 254/2 obręb Babin, gmina Strzałkowo;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS - Część 3