597059-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Bewachungsdienste – Acord cadru - Servicii de pază, monitorizare si transport valori pentru sediile structurilor din cadrul DGRFP Galati
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru - Servicii de pază, monitorizare si transport valori pentru sediile structurilor din cadrul DGRFP Galati
Beschreibung: Acord cadru - servicii de pază, monitorizare și transport valori pentru sediile structurilor subordonate DGRFP Galati pe o durata de 36 luni. Termenul de solicitare clarificari de la I.3. (15 zile). De asemenea, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10 a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: GLR_REG-19860 (S01)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1 - Judet Buzău
Beschreibung: Servicii de paza si monitorizare judet Buzau Lot 1, conform caiet de sarcini. Cantitati AC min. 2016 ore / max. 6048 ore, monitorizare 1 locatie Cantitati CS min. 168 ore/ max. 1008 ore, monitorizare 1 locatie . Valoare minima CS - 5358 lei fara TVA, maxim CS - 32.148 lei fara TVA.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2 - Judet Constanța
Beschreibung: Servicii de paza, monitorizare si transport valori Judet Constanta - Lot 2, conform caiet de sarcini: cantitati AC Minim 26304 ore (post 24h), 16128 (post 8 ore), Maxim 78912 ore (post 24h), 48384 ore (post 8h), monitorizare - 10 locatii , transport valori - 1 locatie. Cantitate CS min. 2232 ore (post 24h) min 1344 (post 8h), Max. 13176 ore(post 24h), 8064 ore (post 8h), monitorizare 10 locatii, transport valori - 1 locatie, Valoare minim CS 120.536 lei fara tva, Max. 723.216 lei fara TVA.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3 - Judet Galati
Beschreibung: Servicii de paza si monitorizare - Judet Galati Lot 3, conform caiet de sarcini: Cant AC min 2016 ore, maxim 6048 ore, monitorizare 1 - locatie Cantitate CS min 168 ore, max 1008 ore, monitorizare 1 locatie Valoare CS min. 5358 lei fara TVA, max. 32148 lei fara TVA
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lot 4 - Judet Tulcea
Beschreibung: Servicii de paza Lot 4 - judet Tulcea, conform caiet de sarcini: cant min. AC 2016 ore, maxim 6048 ore. Cant CS min 168 ore, max 1008 ore Valoare min CS 5208 lei fara TVA, 31248 lei fara TVA.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lot 5 -Judet Vrancea
Beschreibung: Servicii de paza Judet - Vrancea Lot 5, conform caiet de sarcini: cant AC min. 2016 ore, max 6048 ore. Cant CS min. 168 ore, max. 1008 ore. Valoare CS min 5208 lei fara TVA, max 31248 lei fara TVA.
Interne Kennung: 5