2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAW-raamovereenkomst voor het onderhouden van de openbare verlichting gemeente Bergeijk
Beschreibung: De werkzaamheden binnen deze RAW-raamovereenkomst zullen via deelopdrachten worden uitgevoerd en hebben betrekking op het functioneel in stand houden van de openbare verlichtingsinstallatie. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het uitvoeren van correctief onderhoud: - Het organiseren en in bedrijf houden van een storingswachtdienst. - Het opheffen van storingen en defecten. - Het herstellen van schade veroorzaakt door aanrijdingen of vernielingen. - Het herstellen van schade als gevolg van ouderdom of slijtage. - Het verplaatsen van verlichtingsobjecten. - Het opnieuw richten van scheefstaande masten. - Het vervangen van masten en armaturen. - Het rapporteren van de verrichte werkzaamheden. - Het aanleveren van schade-informatie ten behoeve van schadeverhaal. - Het aanleveren en/of verwerken van revisiegegevens. Bovenstaande werkzaamheden hebben betrekking op onderhoudswerkzaamheden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50232100 Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles
5. Lote
Lote: LOT-0000
597065-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000