2. Verfahren
Verfahren
Titel: Termelő-, toldó és vastagfalú cső beszerzése 2026
Beschreibung: A Magyar Földgáztároló Zrt. részére CH kutak kútmunkálataihoz szükséges termelőcső, toldócső és vastagfalú cső beszerzése a szerződéskötéstől számított 3 éves időszakra. A Magyar Földgáztároló Zrt. földalatti gáztárolóinak működéséhez, azok folyamatos működését és üzemeltetését biztosító felszín alatti, a CH kutak kútmunkálataihoz szükséges anyagok (termelőcső, toldócső, vastagfalú cső) beszerzése.
Interne Kennung: EKR001494112026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44166000 Rohrmaterial für Ölleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás a Magyar Földgáztároló Zrt. részére CH kutak kútmunkálataihoz szükséges gáztömör menetű termelőcső, toldócső és vastagfalú cső beszerzésére 3 éves időszakban. Beszerezni kívánt, kútmunkálathoz szükséges csövek: • 4 1/2” TPS TS (vagy azzal kompatibilis) anya - 4 1/2” TPS TS (vagy azzal kompatibilis) apa menettípusú termelőcső, • 3 1/2” TPS TS anya (vagy azzal kompatibilis) - 3 1/2” TPS TS apa (vagy azzal kompatibilis) menettípusú termelőcső, • 3 1/2” TPS TOPSEAL anya (vagy azzal kompatibilis) - 3 1/2” TPS TOPSEAL apa (vagy azzal kompatibilis) menettípusú termelőcső, • 4 1/2” TPS TS (vagy azzal kompatibilis) anya - 4 1/2” TPS TS (vagy azzal kompatibilis) apa menettípusú toldócső, • 3 1/2” TPS TS anya (vagy azzal kompatibilis) - 3 1/2” TPS TS apa (vagy azzal kompatibilis) menettípusú toldócső, • 3 1/2” TPS TOPSEAL anya (vagy azzal kompatibilis) - 3 1/2” TPS TOPSEAL apa (vagy azzal kompatibilis) menettípusú toldócső, • 4 1/2” TPS TS (vagy azzal kompatibilis) anya - 4 1/2” VAM TOP (vagy azzal kompatibilis) apa csatlakozó típusú vastagfalú cső, • 4 1/2” VAM TOP (vagy azzal kompatibilis) anya - 4 1/2” TPS TS (vagy azzal kompatibilis) apa csatlakozó típusú vastagfalú cső, • 4 1/2” VAM TOP (vagy azzal kompatibilis) anya - 4 1/2” VAM TOP (vagy azzal kompatibilis) apa csatlakozó típusú vastagfalú cső, • 4 1/2” TPS TS anya - 4 1/2” TPS TS apa csatlakozó típusú vastagfalú cső, • 3 1/2” TPS TS (vagy azzal kompatibilis) apa - 3 1/2” TPS TS (vagy azzal kompatibilis) anya csatlakozó típusú vastagfalú cső, • 3 1/2” VAM TOP (vagy azzal kompatibilis) anya - 3 1/2” VAM TOP (vagy azzal kompatibilis) apa csatlakozó típusú vastagfalú cső, • 3 1/2” TPS TS (vagy azzal kompatibilis) apa - 3 1/2” VAM TOP (vagy azzal kompatibilis) anya csatlakozó típusú vastagfalú cső, • 3 1/2” TPS TS (vagy azzal kompatibilis) anya - 3 1/2” VAM TOP (vagy azzal kompatibilis) apa csatlakozó típusú vastagfalú cső. A csövek sem 2025.01.01-nél régebben gyártottak, sem már használtak nem lehetnek. Rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 480.000.000, HUF. A keretmegállapodás alapján megkötésre kerülő egyedi szerződések tervezett nettó értéke külön – külön el fogja érni a 35.000.000 HUF-ot. Tervezett min. beszerzési mennyiség CH kutak kútmunkálataihoz szükséges csövekből: min. 4000 méter gáztömör menetű termelőcső; min. 100 méter toldó cső; min. 50 méter vastagfalú cső. A részletes műszaki tartalom a közbeszerzési dokumentumok műszaki mellékletében kerül meghatározásra.
Interne Kennung: EKR001494112026/1