2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van koffie, koffieautomaten en aanverwanten
Beschreibung: Spaarnelanden wenst de levering en bijbehorende dienstverlening van koffie, koffieautomaten en aanverwanten . €300.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15861000 Kaffee
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) Contractant voor de duur van drie (3) jaren met de mogelijkheid om driemaal te verlengen met maximaal 12 maanden per keer voor het leveren van koffie, koffieautomaten en aanverwanten inclusief bijhorende dienstverlening.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15861000 Café
Clasificación adicional (cpv): 42968100 Distribuidores de bebidas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: