2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Aflibercept
Beschreibung: Onderhavige opdracht betreft een overheidsopdracht van leveringen onder een raamovereenkomst voor de aankoop van Intravitreale inspuiting Aflibercept. Het betreft een overeenkomst voor de duur van 2 jaar, die maximaal 2 keer kan verlengd worden voor de duur van telkens 1 jaar. De verlenging gebeurt stilzwijgend.
Interne Kennung: PPP0VJ-969/6554/2026/KM/APO/053
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/KM/APO/053 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia