See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski dio informacijsko-komunikacijskog sustava
Beschreibung: Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava.
Interne Kennung: 2/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Korisnički i poslužiteljski dio informacijsko-komunikacijskog sustava sukladno Prilogu br. 1. Dokumentacije o nabavi - Uvjetima pružanja usluga za Grupu 2.