2. Verfahren
Verfahren
Titel: Demontáž a montáž bezpečnostních systémů do výrobních hal
Beschreibung: Cílem tohoto zadávacího řízení je uzavření smlouvy o dílo č. 176/25 (dále jen „SOD“) s jedním účastníkem za účelem komplexní dodávky, výměny, montáže, instalace, zprovoznění a uvedení do provozu technických bezpečnostních technologií a stavebně – technických prvků pro zajištění ochrany objektu montážní haly č. 12 a č. 15 v souladu se zněním SOD a jejími přílohami, tj. Ceníkem (příloha č. 1 SOD) a výkresovou dokumentací (Příloha č. 2, č. 3 SOD), a to po celou dobu účinnosti této SOD. SOD je přílohou č. 8 této ZD. Součástí předmětu VZ je i zajištění poplachového zabezpečovacího a tísňového systému (PZTS), elektronické kontroly vstupu (EKV) a kamerového systému (CCTV). Součástí této VZ bude zpracování instalačního schématu a harmonogramu realizace, zaškolení obsluhy, předání dokumentace a revizních zpráv, poskytnutí záručního a pozáručního servisu v minimální délce 2 let. Zadavatel požaduje, aby veškeré nově dodávané komponenty (např. kamery, čidla, přístupové moduly, ústředny, kabeláže apod.) byly plně kompatibilní se stávajícím bezpečnostním systémem používaným zadavatelem, a to jak z hlediska fyzického napojení, tak softwarové integrace a možnosti centrální správy. Zadavatel využívá systém od výrobce NOVAR GmbH, včetně centrálního dohledového softwaru WINMAG Plus.
Interne Kennung: OVZ/015/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 44221200 Türen, 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen, 50312610 Wartung von Informationstechnologieeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn, 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 44221200 Türen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen, 50312610 Wartung von Informationstechnologieeinrichtungen