See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w roku szkolnym 2025/2026, organizowane przez Gminę Krzeszowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oraz odwozu do miejsca zamieszkania w roku szkolnym 2025/2026 organizowane przez Gminę Krzeszowice. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki uczniom w trakcie przewozu. 2. Wymieniona w pkt. 1 usługa organizowana jest w całości przez Gminę Krzeszowice. 3. Za dowóz rozumie się dowóz uczniów z wyznaczonego przystanku w miejscu zamieszkania do szkół lub placówek oraz odwóz uczniów ze szkół i placówek na wyznaczony przystanek w miejscu zamieszkania. 4. Dowóz dzieci do szkół i placówek odbywać się będzie w godzinach porannych, odbiór dzieci w godzinach popołudniowych. 5. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 4 części opisane poniżej: • Część I: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w Krakowie oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania (4 trasy). • Część II: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w Trzebini, Chrzanowie i Jaworznie oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania (2 trasy). • Część III: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w Olkuszu i Wolbromiu oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania. • Część IV: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Radwanowicach oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące świadczenia usługi przedstawia Część II zawierająca Opis Przedmiotu Zamówienia dla każdej części oraz Część III zawierająca wzory umów dla każdej części.
Vorherige Bekanntmachung: 370157-2025
Interne Kennung: WEO-RED.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w Krakowie oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania (4 trasy).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oraz odwozu do miejsca zamieszkania w roku szkolnym 2025/2026 organizowane przez Gminę Krzeszowice. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki uczniom w trakcie przewozu. 2. Wymieniona w pkt. 1 usługa organizowana jest w całości przez Gminę Krzeszowice. 3. Za dowóz rozumie się dowóz uczniów z wyznaczonego przystanku w miejscu zamieszkania do szkół lub placówek oraz odwóz uczniów ze szkół i placówek na wyznaczony przystanek w miejscu zamieszkania. 4. Dowóz dzieci do szkół i placówek odbywać się będzie w godzinach porannych, odbiór dzieci w godzinach popołudniowych. 5. Przedmiotem zamówienia jest: Część I: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w Krakowie oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania (4 trasy). 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące świadczenia usługi przedstawia Część II SWZ zawierająca Opis Przedmiotu Zamówienia dla każdej części oraz Część III SWZ zawierająca wzory umów dla każdej części.
Los: LOT-0002
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w Trzebini, Chrzanowie i Jaworznie oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania (2 trasy).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oraz odwozu do miejsca zamieszkania w roku szkolnym 2025/2026 organizowane przez Gminę Krzeszowice. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki uczniom w trakcie przewozu. 2. Wymieniona w pkt. 1 usługa organizowana jest w całości przez Gminę Krzeszowice. 3. Za dowóz rozumie się dowóz uczniów z wyznaczonego przystanku w miejscu zamieszkania do szkół lub placówek oraz odwóz uczniów ze szkół i placówek na wyznaczony przystanek w miejscu zamieszkania. 4. Dowóz dzieci do szkół i placówek odbywać się będzie w godzinach porannych, odbiór dzieci w godzinach popołudniowych. 5. Przedmiotem zamówienia jest: • Część II: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w Trzebini, Chrzanowie i Jaworznie oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania (2 trasy). 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące świadczenia usługi przedstawia Część II SWZ zawierająca Opis Przedmiotu Zamówienia dla każdej części oraz Część III SWZ zawierająca wzory umów dla każdej części.
Los: LOT-0003
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w Olkuszu i Wolbromiu oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oraz odwozu do miejsca zamieszkania w roku szkolnym 2025/2026 organizowane przez Gminę Krzeszowice. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki uczniom w trakcie przewozu. 2. Wymieniona w pkt. 1 usługa organizowana jest w całości przez Gminę Krzeszowice. 3. Za dowóz rozumie się dowóz uczniów z wyznaczonego przystanku w miejscu zamieszkania do szkół lub placówek oraz odwóz uczniów ze szkół i placówek na wyznaczony przystanek w miejscu zamieszkania. 4. Dowóz dzieci do szkół i placówek odbywać się będzie w godzinach porannych, odbiór dzieci w godzinach popołudniowych. 5. Przedmiotem zamówienia jest: Część III: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w Olkuszu i Wolbromiu oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące świadczenia usługi przedstawia Część II SWZ zawierająca Opis Przedmiotu Zamówienia dla każdej części oraz Część III SWZ zawierająca wzory umów dla każdej części.
Los: LOT-0004
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Radwanowicach oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oraz odwozu do miejsca zamieszkania w roku szkolnym 2025/2026 organizowane przez Gminę Krzeszowice. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki uczniom w trakcie przewozu. 2. Wymieniona w pkt. 1 usługa organizowana jest w całości przez Gminę Krzeszowice. 3. Za dowóz rozumie się dowóz uczniów z wyznaczonego przystanku w miejscu zamieszkania do szkół lub placówek oraz odwóz uczniów ze szkół i placówek na wyznaczony przystanek w miejscu zamieszkania. 4. Dowóz dzieci do szkół i placówek odbywać się będzie w godzinach porannych, odbiór dzieci w godzinach popołudniowych. 5. Przedmiotem zamówienia jest: Część IV: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Radwanowicach oraz odwóz uczniów do miejsca zamieszkania. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące świadczenia usługi przedstawia Część II SWZ zawierająca Opis Przedmiotu Zamówienia dla każdej części oraz Część III SWZ zawierająca wzory umów dla każdej części.