2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda o poskytování konzultačních a poradenských služeb – příprava PPP projektu
Beschreibung: Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody podle § 131 zákona s jedním dodavatelem. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody bude poskytování konzultačních a poradenských služeb pro potřeby zadavatele. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (příloha zadávací dokumentace). Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je poskytování kvalifikovaných služeb při přípravě PPP projektu Rekonstrukce, modernizace a provozování veřejného osvětlení v Plzni. Jedná se o poskytování konzultačních a poradenských služeb v oblasti řízení projektů, poskytování konzultací z oblasti řízení kvality, ekonomického poradenství a dalších poradenských služeb. Poskytované služby budou zahrnovat zejména dostupnost personálních kapacit v oblasti přípravy PPP projektů, které budou zadavateli k dispozici, zejména pak spočívajících v(ve): a) přípravě podkladů pro realizaci PPP projektu vč. návrhů, úprav a/nebo oponentur PPP projektu; b) řízení projektů a programů a poskytování organizačních, řídících a administrativních služeb s tímto souvisejících, a to včetně podpory při koordinaci dodavatelů; c) řízení kvality, rizik a poskytování nezávislého dohledu a auditu nad projekty zadavatele a poskytování podpory projektového řízení a řízení služeb; d) poskytování služeb souvisejících s řízením PPP projektů a kontrola kvality služeb z oblasti PPP; e) poskytování konzultací, analýz, přípravy podkladů a dokumentů v oblasti certifikace a řízení kvality; f) poskytování ostatních odborných a konzultačních služeb z oblasti PPP. Poskytování Služeb bude realizováno na základě primární objednávky vystavené bez zbytečného odkladu po nabytí účinnosti rámcové dohody. Zvlášť důležité činnosti pak bude možné objednat separátními objednávkami na základě konkrétních požadavků zadavatele s konkrétní specifikací termínů plnění, a to prostřednictvím dílčích smluv uzavíraných na základě písemných výzev zadavatele. Podrobně je způsob zadávání veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody popsán v rámcové dohodě.
Interne Kennung: 380-03/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung, 72225000 Bewertung und Prüfung der Systemqualitätssicherung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona pro případ, že po uzavření rámcové dohody, resp. v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde k odstoupení od rámcové dohody na plnění veřejné zakázky, resp. k její výpovědi před jejím úplným splněním, vyhrazuje právo uzavřít rámcovou dohodu na tuto veřejnou zakázku (resp. na její nesplněnou část) s dalším účastníkem zadávacího řízení, a to v pořadí, které vyplynulo z původního hodnocení nabídek. Ustanovení § 125 zákona v tomto případě platí obdobně. Rámcová dohoda s novým dodavatelem bude uzavřena v souladu s jeho cenovou nabídkou a s termíny, které mohou být nově prodlouženy až o dobu, která odpovídá celkové době pro provedení díla. Změny v rámcové dohodě lze činit pouze formou písemného dodatku k rámcové dohodě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem, a způsobem, který bude v souladu se zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 zákona (Změna závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku).