597117-2026 - Planung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne w roku 2027
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne w roku 2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 663 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, pozyskania choinek, gospodarki łowieckiej, szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne w roku 2027.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - Leśnictwo Bandrów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne KennungPakiet 1 - Leśnictwo Bandrów
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Dla każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część oferty Wykonawcy („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w dokumentach zamówienia i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego, stanowiącego część Jego oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w dokumentach zamówienia i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Jego oferty. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac, zawarte w kosztorysie ofertowym, stanowiącym część oferty Wykonawcy. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała procenta wynagrodzenia brutto z dnia zawarcia umowy, który to procent wskazany zostanie w dokumentach zamówienia. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac, zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty Wykonawcy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji szczególnie w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę. 2. Dla każdego Pakietu Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Wartość zamówień, o których mowa w o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP i inne wymagane ustawą PZP informacje na ich temat, wskazane zostaną w dokumentach zamówienia.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Leśnictwo Brzegi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, prace z zakresu bieżącego utrzymania infrastruktury leśnictwa realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne KennungPakiet 2 - Leśnictwo Brzegi
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Leśnictwo Łobozew
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, pozyskania choinek, prace z zakresu bieżącego utrzymania infrastruktury leśnictwa realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne KennungPakiet 3 - Leśnictwo Łobozew
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 - Leśnictwo Łodyna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, pozyskania choinek realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne KennungPakiet 4 - Leśnictwo Łodyna
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 - Leśnictwo Krościenko
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów edukacyjnych, pozyskania choinek realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne KennungPakiet 5 - Leśnictwo Krościenko
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 - Leśnictwo Rabe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, pozyskania choinek, prace z zakresu bieżącego utrzymania infrastruktury leśnictwa realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne KennungPakiet 6 - Leśnictwo Rabe
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 - Leśnictwo Stebnik
Interne KennungPakiet 7 - Leśnictwo Stebnik
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 - Leśnictwo Teleśnica i do spraw łowieckich
Interne KennungPakiet 8 - Leśnictwo Teleśnica i do spraw łowieckich
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 - Leśnictwo Ustjanowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, pozyskania choinek realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne KennungPakiet 9 - Leśnictwo Ustjanowa
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 - Leśnictwo Żłobek
Interne KennungPakiet 10 - Leśnictwo Żłobek
LosLOT-0011
TitelPakiet 11 - Leśnictwo Jawor
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne KennungPakiet 11 - Leśnictwo Jawor
LosLOT-0012
TitelPakiet 12 - Leśnictwo Leszczowate
Interne KennungPakiet 12 - Leśnictwo Leszczowate
LosLOT-0013
TitelPakiet 13 - Leśnictwo Orelec
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, szkółkarstwa i nasiennictwa, pozyskania i zrywki drewna, pozyskania choinek, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, z zakresu utrzymania infrastruktury szkółkarskiej, prace z zakresu bieżącego utrzymania infrastruktury leśnictwa realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne KennungPakiet 13 - Leśnictwo Orelec
LosLOT-0014
TitelPakiet 14 - Leśnictwo Serednica
Interne KennungPakiet 14 - Leśnictwo Serednica
LosLOT-0015
TitelPakiet 15 - Leśnictwo Stefkowa
Interne KennungPakiet 15 - Leśnictwo Stefkowa
LosLOT-0016
TitelPakiet 16 - Leśnictwo Wańkowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, prace z zakresu bieżącego utrzymania infrastruktury leśnictwa realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne KennungPakiet 16 - Leśnictwo Wańkowa
LosLOT-0017
TitelPakiet 17 - Leśnictwo Zawadka
Interne KennungPakiet 17 - Leśnictwo Zawadka
LosLOT-0018
TitelPakiet 18 - Łowiectwo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu łowiectwa, wykonywane na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny, zlokalizowanego na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne w leśnictwach: Łobozew, Teleśnica i ds. łowieckich, Rabe, Ustjanowa
Interne KennungPakiet 18 - Łowiectwo
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft