597126-2026 - Wettbewerb
Polen – Sortier- und Siebmaschinen – Dostawa i uruchomienie mobilnego przesiewacza bębnowego do kompostu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i uruchomienie mobilnego przesiewacza bębnowego do kompostu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i uruchomienie przesiewacza bębnowego do kompostu na terenie Instalacji Komunalnej Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o. o. Zakres zamówienia obejmuje dostarczenie przesiewacza bębnowego do kompostu, jego rozruch oraz przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Zakładu. Przesiewacz nie może być prototypem, wymagana dostawa fabrycznie nowej maszyny, rok produkcji: 2026. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i uruchomienie przesiewacza bębnowego do kompostu na terenie Instalacji Komunalnej Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o. o. Zakres zamówienia obejmuje dostarczenie przesiewacza bębnowego do kompostu, jego rozruch oraz przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Zakładu. Przesiewacz nie może być prototypem, wymagana dostawa fabrycznie nowej maszyny, rok produkcji: 2026. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Wykonawca zapewnia: 1. Dostawca gwarantuje, że urządzenie będące przedmiotem zamówienia jest wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych; 2. W dniu odbioru przedmiotowego urządzenia dostawca przekaże zamawiającemu dokumenty określające warunki serwisowania gwarancyjnego i pogwarancyjnego. 3. Odbiór maszyny w siedzibie Zamawiającego. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ normy krajowe lub normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w tym zakresie rozwiązania równoważne. Oznacza to, że parametry techniczne tak wskazanych produktów, określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ. Dopuszcza się również wykazanie tej równoważności normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w OPZ. Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania „równoważności”. Przy doborze materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zapewnić również osiągnięcie wskaźników określonych w OPZ. 4. Gwarancja: 1) Wymagana gwarancja min. 12 miesięcy. 2) Serwis obejmujący naprawy gwarancyjne urządzeń na miejscu w siedzibie Zamawiającego w Lipnie 3) W przypadku, gdy Wykonawca nie jest Producentem przedmiotu zamówienia, Zamawiający dopuszcza, by gwarancja jakości na przedmiot zamówienia oraz usługi serwisowe zostały udzielone przez autoryzowany serwis Producenta. 4) Warunki gwarancyjne zostały szczegółowo określone w Załączniku nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy