See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury badawczo - pomiarowej do utworzenia stanowiska pomiarowego techniką rezonansu plazmonów powierzchniowych wraz z urządzeniami peryferyjnymi na potrzeby Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza Polskiej Akademii Nauk.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczo - pomiarowej do utworzenia stanowiska pomiarowego techniką rezonansu plazmonów powierzchniowych wraz z urządzeniami peryferyjnymi i innymi elementami niezbędnymi do uruchomienia tej aparatury/urządzeń, ich instalacja, uruchomienie i szkolenie na potrzeby Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza Polskiej Akademii Nauk.
Interne Kennung: DT.OT/230/07/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 ze zm.), zwanej dalej ”Ustawą Pzp” oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Wartość zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 1 Ustawy Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ust. 1 Ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001