2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowego Instytutu Badawczego w zakresie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia D&O
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego ubezpieczenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 2/usł./2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Ubezpieczającego, tj. I Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ogólnej Zamawiającego z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i/lub posiadania, użytkowania mienia II Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, III. Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej Zamawiającego (OCZ)
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Ubezpieczającego, tj. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej armatora (OCO)
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźników lotniczych, przedsiębiorstw wykonujących obsługę naziemną oraz instytucji zapewniających służby żeglugi powietrznej
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Ubezpieczenie komunikacyjne a) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej(OC) posiadaczy pojazdów mechanicznych b) Ubezpieczenie AutoCasco (AC) pojazdów mechanicznych w ruchu i postoju oraz ich kradzież (KR) c) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) d) Ubezpieczenie Assistance (ASS) Ubezpieczenia komunikacyjne (OC, NNW, AC/KR, Ass.), zgodnie z terminami wskazanymi w Załączniku Nr 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz (D&O)
Interne Kennung: Część 6