597148-2025 - Ergebnis
Polen – Architekturentwurf – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektów: - "Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Żywcu, budynek A, ul. Zygmunta Krasińskiego 11, 34-300 Żywiec" - "Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Żywcu, budynek B, ul. Powstańców Śląskich 1, 34-300 Żywiec"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektów: - "Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Żywcu, budynek A, ul. Zygmunta Krasińskiego 11, 34-300 Żywiec" - "Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Żywcu, budynek B, ul. Powstańców Śląskich 1, 34-300 Żywiec"
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektu: „Poprawa efektywności energetycznej budynku US w Żywcu, budynek A, ul. Zygmunta Krasińskiego 11, 34-300 Żywiec” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1 - Załącznik nr 2A do SWZ – Audyt energetyczny - Załącznik nr 2B do SWZ – Audyt Ex-Ante - Załącznik nr 2C do SWZ – Zestawienie wskaźników do monitorowania postępu rzeczowego Projektu - Załącznik nr 4 do SWZ - Zalecenia konserwatorskie - Załącznik nr 5 do SWZ - Wytyczne dotyczące realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027 - Załącznik nr 7 do SWZ – Projekt umowy Część 2: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektu: „Poprawa efektywności energetycznej budynku US w Żywcu, budynek B, ul. Powstańców Śląskich 1, 34-300 Żywiec” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2 - Załącznik nr 3A do SWZ – Audyt energetyczny - Załącznik nr 3B do SWZ – Audyt Ex-Ante - Załącznik nr 3C do SWZ – Zestawienie wskaźników do monitorowania postępu rzeczowego Projektu - Załącznik nr 4 do SWZ - Zalecenia konserwatorskie - Załącznik nr 5 do SWZ - Wytyczne dotyczące realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027 - Załącznik nr 7 do SWZ – Projekt umowy
Vorherige Bekanntmachung: 420593-2025
Interne Kennung: 2401-ILZ[1].260.12.2025, ZKP-6/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócono termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Zamówienie w 2 częściach należy zrealizować do dnia 5 grudnia 2025 roku - jest to termin ostateczny i nie może zostać przekroczony z uwagi na środki przeznaczone na jego realizację (realizacja do końca bieżącego roku, zgodnie z harmonogramem projektu). Skrócenie terminu pozwoli wykorzystać ten czas na ewentualne problemy mogące wystąpić w trakcie prowadzenia procedury przetargowej lub wykonania umowy na każdym etapie jej realizacji. Skrócenie terminu zwiększy szansę wykonania poszczególnych etapów zamówienia. Każde nieterminowe wykonanie jednego etapu zamówienia, skraca czas na wykonanie umowy w całości. Każdy dodatkowy czas zwiększy szansę na terminową realizację postępowania i wykonanie umowy.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektu: „Poprawa efektywności energetycznej budynku US w Żywcu, budynek A, ul. Zygmunta Krasińskiego 11, 34-300 Żywiec”
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektu: „Poprawa efektywności energetycznej budynku US w Żywcu, budynek A” określa: - Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1 - Załącznik nr 2A do SWZ – Audyt energetyczny - Załącznik nr 2B do SWZ – Audyt Ex-Ante - Załącznik nr 2C do SWZ – Zestawienie wskaźników do monitorowania postępu rzeczowego Projektu - Załącznik nr 4 do SWZ - Zalecenia konserwatorskie - Załącznik nr 5 do SWZ - Wytyczne dotyczące realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027 - Załącznik nr 7 do SWZ – Projekt umowy
Interne Kennung: Część 1 Urząd Skarbowy w Żywcu budynek A, 2401-IZL[1].260.12.2025
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektu: „Poprawa efektywności energetycznej budynku US w Żywcu, budynek B, ul. Powstańców Śląskich 1, 34-300 Żywiec”
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektu: „Poprawa efektywności energetycznej budynku US w Żywcu, budynek B” określa: - Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2 - Załącznik nr 3A do SWZ – Audyt energetyczny - Załącznik nr 3B do SWZ – Audyt Ex-Ante - Załącznik nr 3C do SWZ – Zestawienie wskaźników do monitorowania postępu rzeczowego Projektu - Załącznik nr 4 do SWZ - Zalecenia konserwatorskie - Załącznik nr 5 do SWZ - Wytyczne dotyczące realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027 - Załącznik nr 8 do SWZ – Projekt umowy
Interne Kennung: Część 2 Urząd Skarbowy w Żywcu budynek B, 2401-IZL[1].260.12.2025