597149-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Büchereieinrichtungen – Interaktív könyvtár és levéltár kial. Szekszárdon
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interaktív könyvtár és levéltár kial. Szekszárdon
Beschreibung: "A Modern Városok Program keretében megvalósítandó „Új interaktív könyvtár és levéltár kialakítása Szekszárdon” elnevezésű projektben eszközbeszerzési feladatok a Magyar Nemzeti Levéltár Tolna Vármegyei Levéltára, illetve az Illyés Gyula Könyvtár megfelelő működésének biztosítása érdekében." Az Új Interaktív Könyvtár és Levéltár épülete, az ún. Tudásközpont, Szekszárdon a 4000/10 hrsz-ú ingatlanon helyezkedik el, két intézmény, a Magyar Nemzeti Levéltár Tolna Vármegyei Levéltára, ill. az Illyés Gyula Könyvtár működik az épületben. A két intézmény új épületbe történő beköltözése előtt már sor került különféle eszközök beszerzésére, úgy, mint bútorok, megjelenítő eszközök, IT eszközök, homogén hálózati eszközök, homogén szerverek és tárolók, azonban a működés során derült ki, hogy szükséges még további eszközök beszerzése is ahhoz, hogy a Magyar Nemzeti Levéltár Tolna Vármegyei Levéltára és az Illyés Gyula Könyvtár által elvégzendő feladatok a lehető legmagasabb színvonalon kerülhessenek elvégzésre: bútorok, hangtechnikai eszközök, megjelenítő eszközök, szoftverek, high end szobai eszközök, valamint LED fal. 1. részajánlati kör: Bútorok beszerzése a Könyvtár részére: - ruhafogas (4 db), - brossúra állvány (5 db), - tömörraktár polc (100 db), - folyóirattartó polc sor (1 db), - fém polctartó (400 db), - karfás rakatolható szék (30 db), - karfa nélküli tárgyalószék (30 db), - összecsukható asztal (5 db). 2. részajánlati kör: Hangtechnika, PA rendszer beszerzése - komplett hordozható hangfal rendszer (2 db), - a hangfalrendszerhez védőhuzatok (2 db – 2 db), - hangfalak (2 db), - digitális keverő (1 db), - wifi router (1 db), - keverő hordtáska (1 db), - audio rack (1 db), - digitális zongora (1 db), - billentyűs zongoratok (1 db), - zongoraszék (1 db), - billentyűállvány (1 db), - mikroportok: lavalier mikrofonnal (1 db) és fejmikrofonnal (1 db), - többféle mikrofon: nagymembrános kondenzátor mikrofon (1 db), dob mikrofonszett (1 db), hangszermikrofon (4 db), énekmikrofon (4 db), vezeték nélküli mikrofon (2 db), kondenzátor mikrofon (1 db), PZM (asztali) mikrofon (1 db), kamera wireless mikorofon (1 db), - mikrofonállvány (12 db), alacsony mikrofon állvány (2 db), - mikrofontáska (1 db), - XLR kábel 10 m hosszúságú (15 db), - XLR kábel 6 m hosszúságú (15 db), - RCA-TRS Jack 3,5 mm kábel audió eszközök csatlakoztatásához 6 m hosszúságú (7 db), - Jack kábel 3 m hosszúságú (6 db), - kábelkötegelő (4 db), - kábelkoffer (1 db), - RCA XLR DI boksz Integrált sztereó-monó keveréssel (1 db), - Mono DI box passzív hangszerek csatlakoztatásához (4 db), - Mono DI box aktív hangszerek csatlakoztatásához (4 db), - kábelteszter (1 db), - monitorláda (4 db), monitorláda huzat (4 db), - áramelosztó 5 m-es kábellel (10 db), - áramelosztó 3 m-es kábellel (10 db), - szünetmentes elosztósor (1 db), - pc hangszóró szett (2 db), - audio fotel hangszóró és Bluetooth port csatlakozással (1 db). 3. részajánlati kör: Megjelenítő eszközök beszerzése: Az alábbi megjelenítő eszközöket kívánja Ajánlatkérő beszerezni (méret, paraméter tekintetében +/- 5% eltérés megengedett): - Mobil kerekes TV állvány 90"- görgős, mobil, fokozatokban állítható magassággal (4 db), - Mobil kerekes TV állvány 90"- motoros magasság állítással (2 db), - Mobil kerekes TV állvány 37"-70" (1 db), - Videódigitalizáló konverter (1 db), - Wireless HDMI szett (1 db), - HDMI vezeték (12 db), - HDMI toldó (5 db), - fali fix vetítővászon (1 db), - Vezérlő iPad (1 db), - iPad tok (1 db), - síkágyas szkenner a levéltári feladatokhoz (1 db) (Az ajánlati ár tartalmazza a használathoz szükséges licencdíjat, a helyszínre szállítást és a beüzemelést.), - 3D szkenner a könyvtári feladatokhoz (1 db), - Földön álló információs pult érintőképernyővel, számítógéppel, a szükséges perifériákkal üzembe helyezéssel szoftver nélkül (1 db). 4. részajánlati kör: Szoftverek beszerzése: A beszerzendő szoftverek egyrészt a korábban beszerzett laptopokhoz, illetve asztali számítógépekhez szükségesek: Microsoft Office Home&Business (96 db), illetve vírusírtó (3 éves időtartamra, 96 db), másrészt olyan szoftverek, szoftver licencek, amelyek specifikusan a könyvtári feladatokat támogatják. 5. részajánlati kör: High end szobai eszközök beszerzése: - aktív hangsugárzó rendszer (2 db), - analóg lemezjátszó állomás (1 db), - előerősítő integrált phono erősítővel RIAA korrektorral (1 db), - Blu-ray/CD lejátszás (1 db), - asztali streamer (hálózati lejátszó) (1 db), - XLR kábel 5 m hosszú (2 db), - tápkábel 3 m hosszú (2 db), - XLR kábel 1,5 m hosszú (1 db), - RCA összekötő kábel 1,5 m hosszú (2 db), - HDMI kábel 2 m hosszú (1 db), - HDMI kábel 5 m hosszú (2 db), - wifi router (1 db), - Studio rack (zárható audiofil szekrény) (1 db), - hálózati elosztó (1 db), - tápkábel 3 m hosszú (1 db), - akusztikai csillapítás plafonra (plafon zengést csillapító abszorberek) (1 db), - motoros lemezmosó készülék (1 db), - lemeztisztító kefe (1 db), - LP tasak antisztatikus fóliával (1 db), - Installáció, betanítás (1 db), - tápkábel 1,5 m hosszú (3 db). 6. részajánlati kör: LED fal beszerzése: A LED fal paraméterei (+/- 5% eltérés megengedett): - 30 m2 led kijelző komplett állványzattal, függesztő vassal, konténerezve - pixelosztás: P3.91 - kivitel: kültéri/rental - panelek száma 60 db, panel méret: 500 x 1000 mm - felbontás: 128 x256 pixel/panel - modul méret: 250 x 250 mm - modul felbontása: 64 x 64 pixel - pixelsűrűség: 65.536/m2 - fényerő: 4 500 nit - LED típus: SMD - frissítése frekvencia: ≥ 3840 Hz - szürkeárnyalat: 14-16 bit - védettség: IP65 - karbantartás: hátsó szervízelés (rear maintenance) - kabinet anyaga: alumínium öntvény - panel súly: kb. 14 kg - betekintési szög: 160 °(H) / 140 ° (V) - ajánlott nézési távolság: 4-5 méter - kültéri, vízálló A beszerzendő eszközök paraméterei tekintetében +/- 5% eltérés megengedett. Az összes beszerzendő terméket, azok műszaki leírását, egyéb paramétereit a közbeszerzési dok-ok, illetve az ajánlattevők által beárazandó ártáblázat tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001603792026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39155100 Büchereieinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bútorok beszerzése
Beschreibung: 1. RÉSZAJÁNLATI KÖR: BÚTOROK BESZERZÉSE Az alábbi bútorokat kívánja Ajánlatkérő beszerezni (méret, paraméter tekintetében +/- 5% eltérés megengedett): - ruhafogas (4 db): * álló fogas * anyaga: fém * magasság: 174 cm * teherbírás: 6 kg * szín: fekete v. nikkel - brossúra állvány (5 db): * stabil információs fémállvány *aluminium kerettel, tükröződésmentes borítással * méret: 300 mm (brossúra tartó szélessége) x 1640 mm (állvány magassága) x 330 mm (brossúra tartó magassága) * szín: ezüst - tömörraktár polc (100 db): * fém polc, mérete: 1170 mm hosszúság x 293 mm mélység x 30 mm polc vastagság * csavarmentes, polcos állványrendszerhez * 25 mm-enként állítható polcszintekkel * alapanyag: hidegen hengerelt acél * lábazat: 10 cm lábazati takaróelem, szálcsiszolt dekorozott forgácslap * terhelhetőség: 70-140 kg/polc - folyóirattartó polc sor (1 db): * mérete: 2110 mm (magasság) x 5430 mm (szélesség) x 300 mm (mélység) * csavarmentes, polcos állványrendszer * 25 mm-enként állítható polcszintekkel * alapanyag: hidegen hengerelt acél * lábazat: 10 cm lábazati takaróelem, szálcsiszolt, dekorozott forgácslap * terhelhetőség: 70-140 kg/polc - fém polctartó (400 db): * 4 mm alu lemezből készül - karfás rakatolható szék (30 db): * mérete: ülésmagasság 49 cm, ülésszélesség 48 cm, ülésmélység 49 cm * fém lábas szerkezet, magas háttámla * műanyag karfa, háttámla, és ülőlap burkolat * textil kárpitozás * téglavörös színben * teherbírás: 110 kg - karfa nélküli tárgyalószék (30 db): * mérete: ülésmagasság 46 cm, ülésszélesség 47 cm, ülésmélység 45 cm * fémlábas szerkezet * párnázott háttámla és ülőlap * téglavörös színben * rakatolható * teherbírás: 110 kg - összecsukható asztal (5 db): * mérete: 160 cm hosszúság x 80 cm mélység x75 cm magasság * acél lábszerkezet, laminált bútorlap * szín: ezüstszürke láb, fehér lap. Az ajánlatkérő a közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet alapján előírja, hogy az eladónak - az 5 db brossúra állvány kivételével - olyan bútorterméket kell biztosítania, amelyek esetében a fenti Korm. rendelet 10. § d) pontja szerint ajánlattevő a szétszerelésre és a javításra vonatkozóan olyan útmutatást ad, amely lehetővé teszi a bútortermékek sérülésmentes szétszerelését az alkotóelemek, illetve összetevő anyagok cseréje céljából. A szétszerelési és csereműveleteknek hétköznapi és alapvető kéziszerszámokkal, képzetlen munkaerő által is elvégezhetőnek kell lenniük. Az összes beszerzendő terméket, azok műszaki leírását, egyéb paramétereit a közbeszerzési dokumentumok, illetve az ajánlattevők által beárazandó ártáblázat tartalmazzák. Ajánlattevő feladata a termékek beszerzése mellett azok helyszínre szállítása és összeszerelése, így az ajánlati árnak tartalmaznia kell a szállítási és összeszerelési költségeket is. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a közbeszerzési dokumentumban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. Kizárólag új termékek megajánlására van lehetőség, azaz olyan termékek ajánlhatóak meg, amelyek még nem kerültek sehol sem telepítésre és használatra. Ajánlattevőnek az ajánlata részeként cégszerűen aláírt, keltezéssel ellátott, beárazott és kitöltött ártáblázatot kell csatolnia, az erre vonatkozó excel táblázat kitöltésével, mely táblázat szakmai ajánlatnak minősül.
Interne Kennung: EKR001603792026/1
Haupteinstufung (cpv): 39155000 Büchereimöbel
Los: LOT-0002
Titel: Hangtechnika, PA rendszer beszerzése
Beschreibung: 2. RÉSZAJÁNLATI KÖR: HANGTECHNIKA, PA RENDSZER BESZERZÉSE A beszerzendő hangtechnikai eszközök (méret, paraméter tekintetében +/- 5% eltérés megengedett): - komplett hordozható hangfal rendszer (2 db), - a hangfalrendszerhez védőhuzatok (2 db – 2 db), - hangfalak (2 db), - digitális keverő (1 db), - wifi router (1 db), - keverő hordtáska (1 db), - audio rack (1 db), - digitális zongora (1 db), - billentyűs zongoratok (1 db), - zongoraszék (1 db), - billentyűállvány (1 db), - mikroportok: lavalier mikrofonnal (1 db) és fejmikrofonnal (1 db), - többféle mikrofon: nagymembrános kondenzátor mikrofon (1 db), dob mikrofonszett (1 db), hangszermikrofon (4 db), énekmikrofon (4 db), vezeték nélküli mikrofon (2 db), kondenzátor mikrofon (1 db), PZM (asztali) mikrofon (1 db), kamera wireless mikorofon (1 db), - mikrofonállvány (12 db), alacsony mikrofon állvány (2 db), - mikrofontáska (1 db), - XLR kábel 10 m hosszúságú (15 db), - XLR kábel 6 m hosszúságú (15 db), - RCA-TRS Jack 3,5 mm kábel audió eszközök csatlakoztatásához 6 m hosszúságú (7 db), - Jack kábel 3 m hosszúságú (6 db), - kábelkötegelő (4 db), - kábelkoffer (1 db), - RCA XLR DI boksz Integrált sztereó-monó keveréssel (1 db), - Mono DI box passzív hangszerek csatlakoztatásához (4 db), - Mono DI box aktív hangszerek csatlakoztatásához (4 db), - kábelteszter (1 db), - monitorláda (4 db), monitorláda huzat (4 db), - áramelosztó 5 m-es kábellel (10 db), - áramelosztó 3 m-es kábellel (10 db), - szünetmentes elosztósor (1 db), - pc hangszóró szett (2 db), - audio fotel hangszóró és Bluetooth port csatlakozással (1 db). Az összes beszerzendő terméket, eszközt, azok műszaki leírását, egyéb paramétereit a közbeszerzési dokumentumok, illetve az ajánlattevők által beárazandó ártáblázat tartalmazzák. Ajánlattevő feladata a termékek, eszközök beszerzése mellett azok helyszínre szállítása és beüzemelése, így az ajánlati árnak tartalmaznia kell ezen költségeket is. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a közbeszerzési dokumentumban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. Kizárólag új eszközök megajánlására van lehetőség, azaz olyan termékek ajánlhatóak meg, amelyek még nem kerültek sehol sem telepítésre és használatra. Ajánlattevőnek az ajánlata részeként cégszerűen aláírt, keltezéssel ellátott, beárazott és kitöltött ártáblázatot kell csatolnia, az erre vonatkozó excel táblázat kitöltésével, mely táblázat szakmai ajánlatnak minősül.
Interne Kennung: EKR001603792026/2
Haupteinstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher
Los: LOT-0003
Titel: Megjelenítő eszközök beszerzése
Beschreibung: 3. RÉSZAJÁNLATI KÖR: MEGJELENÍTŐ ESZKÖZÖK BESZERZÉSE Az alábbi megjelenítő eszközöket kívánja Ajánlatkérő beszerezni (méret, paraméter tekintetében +/- 5% eltérés megengedett): - Mobil kerekes TV állvány 90"- görgős, mobil, fokozatokban állítható magassággal (4 db), - Mobil kerekes TV állvány 90"-motoros magasság állítással (2 db), - Mobil kerekes TV állvány 37"-70" (1 db), - Videódigitalizáló konverter (1 db), - Wireless HDMI szett (1 db), - HDMI vezeték (12 db), - HDMI toldó (5 db), - fali fix vetítővászon (1 db), - Vezérlő iPad (1 db), - iPad tok (1 db), - síkágyas szkenner a levéltári feladatokhoz (1 db) (Az ajánlati ár tartalmazza a használathoz szükséges licencdíjat, a helyszínre szállítást és a beüzemelést.), - 3D szkenner a könyvtári feladatokhoz (1 db), - Földön álló információs pult érintőképernyővel, számítógéppel, a szükséges perifériákkal üzembe helyezéssel szoftver nélkül (1 db). A Vezérlő Ipad megnevezésű termék esetében az ajánlatkérő a közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet alapján előírja, hogy az eladónak olyan terméket kell biztosítania, amely esetében a fenti Korm. rendelet 11. § (3) a) pontja szerint az akkumulátornak 80% vagy ennél jobb állapotúnak kell lennie 300 töltési ciklust követő vizsgálat során. A síkágyas szkenner levéltári feladatokhoz megnevezésű termék esetében az ajánlatkérő a közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet alapján előírja, hogy az eladónak olyan terméket kell biztosítania, amely esetében a fenti Korm. rendelet 12. § (1) a) pontja szerint a beszerzendő képalkotó berendezés az Amerikai Egyesült Államok kormánya és az Európai Közösség közötti, az irodai berendezések energiahatékonyságára vonatkozó címkézési programok összehangolásáról szóló megállapodás megkötéséről szóló 2006/1005/EK tanácsi határozat C. melléklet III–VII. pontja alapján legutóbb közzétett ENERGY STAR leírásban megállapított energiahatékonysági és energiagazdálkodási követelménynek megfelel. A Földön álló információs pult érintőképernyővel, számítógéppel, a szükséges perifériákkal üzembe helyezéssel szoftver nélkül megnevezésű termék tekintetében az ajánlatkérő a közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet alapján előírja, hogy az eladónak olyan terméket kell biztosítania, amely esetében a fenti Korm. rendelet 12. § (2) bekezdése szerint a termékre a leszállítás napjától legalább három év jótállás vonatkozik. Az összes beszerzendő terméket, eszközt, azok műszaki leírását, egyéb paramétereit a közbeszerzési dokumentumok, illetve az ajánlattevők által beárazandó ártáblázat tartalmazzák. Ajánlattevő feladata a termékek, eszközök beszerzése mellett azok helyszínre szállítása és beüzemelése, így az ajánlati árnak tartalmaznia kell a szállítási és beüzemelési költséget is. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a közbeszerzési dokumentumban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. Kizárólag új eszközök megajánlására van lehetőség, azaz olyan termékek ajánlhatóak meg, amelyek még nem kerültek sehol sem telepítésre és használatra. Ajánlattevőnek az ajánlata részeként cégszerűen aláírt, keltezéssel ellátott, beárazott és kitöltött ártáblázatot kell csatolnia, az erre vonatkozó excel táblázat kitöltésével, mely táblázat szakmai ajánlatnak minősül.
Interne Kennung: EKR001603792026/3
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Szoftverek beszerzése
Beschreibung: Az alábbi szoftvereket kívánja Ajánlatkérő beszerezni (méret, paraméter tekintetében +/- 5% eltérés megengedett): - szoftverlicenc - helytörténeti aggregációs tudástár (1 db), központi digitális platform könyvtárak, múzeumok, levéltárak adatainak, dokumentumainak, fotóinak összegyűjtésére, szoftver telepítése, konfigurálása, adatforrások integrálása, kiinulási adatok, tartalmak migrálása, betöltése Az Ajánlattevőnek az alábbi feladatokat kell elvégeznie a szerződés keretében: ● Központi adatbázis (tudásbázis) telepítése, kialakítása ● Adatgyűjtés, metaadat-leképezés (mapping) ● Szolgáltató felület telepítése, konfigurálása a tartalmak megjelenítéséhez. ● Ütemezett feladatok beállítása ● Bibliográfiai adatok szemantikai elemzése, helyismereti ontológia kidolgozása ● Adatok feldolgozása, RDF állítások generálása ● Gráfos megjelenítés fejlesztése, integrálása a keresőfelületbe - szoftverlicenc - adatgazdagítás, annotálás (1 db): közösségi adatgazdagítás és annotálás helytörténeti tudástárhoz telepítéssel és oktatással Közösségi adatgazdagítás és tudásmegosztás: A tudástárhoz kapcsolódva az Ajánlatnak tartalmaznia kell a közösségi adatgazdagítási és annotálási funkciók lehetőségét, aminek segítségével az olvasók, érdeklődők további információkat, kiegészítéseket, adatokat adhatnak a tárolt tartalom egyes elemeihez. Az olvasóktól, felhasználóktól származó információk ellenőrzést követően kerülhetnek ki a publikus felületre. Az ajánlott rendszernek biztosítani kell a szöveges, képi és audiovizuális digitális tartalmak megjelenítésénél a IIIF szabvány szerinti funkciókat. A tudástár felületén biztosítani kell az olvasói regisztráció lehetőségét. Elvárás, hogy a Könyvtár - érvényes olvasójeggyel rendelkező - olvasói külön regisztráció nélkül, az olvasójegy megadásával használhassák a bejelentkezéshez kötött funkciókat. Bejelentkezett felhasználók számára legyen biztosítva a digitális tartalmakhoz megjegyzések, könyvjelzők hozzáadása, részletek kiemelése, és ezeknek az információknak a megosztása, publikálása. Az Ajánlattevőnek az alábbi feladatokat kell elvégeznie a szerződés keretében: ● Adatgazdagítás és tudásmegosztás funkciók telepítése, beállítása ● Adminisztrációs felület kialakítása ● Oktatás, dokumentálás - szoftverlicenc - információs pulthoz (1 db): információ pult szoftver telepítése, konfigurálása tetszőleges számú információs pultra Olyan szoftverek szállítása és telepítése a feladat, ami alkalmas a könyvtár publikus terében elhelyezett információs pult szoftvereként futni és az olvasók számára többlet információval szolgálni. Az elvárt megoldás egy nyitó oldalból és három különböző funkcióból áll. Az olvasói személyes adatok védelme miatt, a korábbi funkciók visszakeresését korlátozni kell, egy beállított idejű inaktivitás után, vagy olvasói kérésre, egy figyelmeztetést követően a szoftvernek vissza kell állnia az alaphelyzetbe. - kölcsönzéstámogató szoftver (1 db): e-könyv kölcsönzéstámogató szoftver telepítéssel, konfigurálássa, oktatással Az Ajánlattevőnek az alábbi feladatokat kell elvégeznie a szerződés keretében: ● e-könyv kölcsönzés funkciók telepítése integrálása a könyvtári OPAC-ba ● Meglévő e-könyvek betöltése ● ekölcsönzési politika kialakítása, beállítása ● Oktatás, dokumentálás - hordozható, felolvasó eszköz látássérült és vak emberek számára (1 db): mérete: 23 x 24x 10 cm súlya: 2,46 kg kamera: nagy felbontású, autófókuszos kamera gyors szövegfelismerő (OCR) technológia csatlakozók: HDMI, 3.5 mm Jack 31 támogatott nyelv, 59 különböző, természetes hangzású hang Home&Business irodai szoftvercsomag (96 db): tartalmazza az alábbi alkalmazásokat: word, excel, powerpoint, outlook, one note digitális licenc formájában; vírusírtó (96 db): 3 éves időtartamra Védelem szintje: Biztosítson valós idejű védelmet és hatékony adathalászat elleni szűrést. Ne lassítsa le észrevehetően a számítógépet, laptopot. Extra funkciók: beépített tűzfal, jelszókezelő Az összes beszerzendő terméket, azok műszaki leírását, egyéb paramétereit a közbeszerzési dokumentumok, illetve az ajánlattevők által beárazandó ártáblázat tartalmazzák. Ajánlattevő feladata a termékek beszerzése mellett azok helyszínre szállítása, telepítése, így az ajánlati árnak tartalmaznia kell a szállítási és telepítési költséget is. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a közbeszerzési dokumentumban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. Kizárólag új eszközök megajánlására van lehetőség, azaz olyan termékek ajánlhatóak meg, amelyek még nem kerültek sehol sem telepítésre és használatra. Ajánlattevőnek az ajánlata részeként cégszerűen aláírt, keltezéssel ellátott, beárazott és kitöltött ártáblázatot kell csatolnia, az erre vonatkozó excel táblázat kitöltésével, mely táblázat szakmai ajánlatnak minősül. Kizárólag új eszközök megajánlására van lehetőség, azaz olyan termékek ajánlhatóak meg, amelyek még nem kerültek sehol sem telepítésre és használatra.
Interne Kennung: EKR001603792026/4
Haupteinstufung (cpv): 48160000 Bibliothekensoftwarepaket
Los: LOT-0005
Titel: High end szobai eszközök beszerzése
Beschreibung: 5. RÉSZAJÁNLATI KÖR: HIGH END SZOBAI ESZKÖZÖK BESZERZÉSE A High End szoba kialakítása érdekében Ajánlatkérő az alábbi eszközöket kívánja beszerezni (méret, paraméter tekintetében +/- 5% eltérés megengedett): - aktív hangsugárzó rendszer (2 db), - analóg lemezjátszó állomás (1 db), - előerősítő integrált phono erősítővel RIAA korrektorral (1 db), - Blu-ray/CD lejátszás (1 db), - asztali streamer (hálózati lejátszó) (1 db), - XLR kábel 5 m hosszú (2 db), - tápkábel 3 m hosszú (2 db), - XLR kábel 1,5 m hosszú (1 db), - RCA összekötő kábel 1,5 m hosszú (2 db), - HDMI kábel 2 m hosszú (1 db), - HDMI kábel 5 m hosszú (2 db), - wifi router (1 db), - Studio rack (zárható audiofil szekrény) (1 db), - hálózati elosztó (1 db), - tápkábel 3 m hosszú (1 db), - akusztikai csillapítás plafonra (plafon zengést csillapító abszorberek) (1 db), - motoros lemezmosó készülék (1 db), - lemeztisztító kefe (1 db), - LP tasak antisztatikus fóliával (1 db), - Installáció, betanítás (1 db), - tápkábel 1,5 m hosszú (3 db). Az összes beszerzendő terméket, eszközt, azok műszaki leírását, egyéb paramétereit a közbeszerzési dokumentumok, illetve az ajánlattevők által beárazandó ártáblázat tartalmazzák. Ajánlattevő feladata a termékek, eszközök beszerzése mellett azok helyszínre szállítása, az installáció elvégzése. Ajánlattevő feladata egyszerűsített felhasználói kézikönyv (az eszközök működtetése, használati utasítás az üzemeltetéshez, pl. pdf formában) biztosítása. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a közbeszerzési dokumentumban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. Kizárólag új eszközök megajánlására van lehetőség, azaz olyan termékek ajánlhatóak meg, amelyek még nem kerültek sehol sem telepítésre és használatra. Ajánlattevőnek az ajánlata részeként cégszerűen aláírt, keltezéssel ellátott, beárazott és kitöltött ártáblázatot kell csatolnia, az erre vonatkozó excel táblázat kitöltésével, mely táblázat szakmai ajánlatnak minősül.
Interne Kennung: EKR001603792026/5
Haupteinstufung (cpv): 32342412 Lautsprecherboxen
Los: LOT-0006
Titel: LED fal beszerzése
Beschreibung: 6. RÉSZAJÁNLATI KÖR: LED FAL BESZERZÉSE A LED fal paraméterei (+/- 5% eltérés megengedett): - 30 m2 led kijelző komplett állványzattal, függesztő vassal, konténerezve - pixelosztás: P3.91 - kivitel: kültéri/rental - panelek száma 60 db, panel méret: 500 x 1000 mm - felbontás: 128 x256 pixel/panel - modul méret: 250 x 250 mm - modul felbontása: 64 x 64 pixel - pixelsűrűség: 65.536/m2 - fényerő: 4 500 nit - LED típus: SMD - frissítése frekvencia: ≥ 3840 Hz - szürkeárnyalat: 14-16 bit - védettség: IP65 - karbantartás: hátsó szervízelés (rear maintenance) - kabinet anyaga: alumínium öntvény - panel súly: kb. 14 kg - betekintési szög: 160 °(H) / 140 ° (V) - ajánlott nézési távolság: 4-5 méter - kültéri, vízálló. A beszerzendő terméket, a műszaki leírását, egyéb paramétereit a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlattevő feladata a termék beszerzése mellett a helyszínre szállítása, telepítése és a betanítás, mely költségeket az ajánlati árnak tartalmaznia kell. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a közbeszerzési dokumentumban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. Kizárólag új eszköz megajánlására van lehetőség, azaz olyan termék ajánlható meg, amely még nem került sehol sem telepítésre és használatra.
Interne Kennung: EKR001603792026/6
Haupteinstufung (cpv): 32351200 Abschirmungen