2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH WAZ Z DZIERŻAWĄ BUTLI DLA MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO Sp. z o.o. w RADOMIU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą butli. Zamówienie składa się z 2 części: Część 1 – dostawa: - tlenu medycznego w butlach (produkt leczniczy), - podtlenku azotu w butlach (produkt leczniczy), - mieszaniny gazu medycznego 50% podtlenku azotu i 50% tlenu medycznego w butlach (produkt leczniczy), - dwutlenku węgla do laparoskopii w butlach (wyrób medyczny), - azotu ciekłego do krioterapii (wyrób medyczny), - tlenu medycznego wraz z transportem w cysternach do siedziby Zamawiającego (produkt leczniczy) Część 2 – dzierżawa butli na: - tlen medyczny - podtlenek azotu - mieszaniny 50% podtlenku azotu i 50% tlenu medycznego - dwutlenek węgla I zaworów dozujących. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych i Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty na część 1 i część 2 pod rygorem odrzucenia oferty.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą butli. Zamówienie składa się z 2 części: Część 1 – dostawa: - tlenu medycznego w butlach (produkt leczniczy), - podtlenku azotu w butlach (produkt leczniczy), - mieszaniny gazu medycznego 50% podtlenku azotu i 50% tlenu medycznego w butlach (produkt leczniczy), - dwutlenku węgla do laparoskopii w butlach (wyrób medyczny), - azotu ciekłego do krioterapii (wyrób medyczny), - tlenu medycznego wraz z transportem w cysternach do siedziby Zamawiającego (produkt leczniczy) Część 2 – dzierżawa butli na: - tlen medyczny - podtlenek azotu - mieszaniny 50% podtlenku azotu i 50% tlenu medycznego - dwutlenek węgla I zaworów dozujących.