597166-2026 - Auftragsänderung
Lettland – Bauarbeiten – Ielu seguma atjaunošana Siguldas pilsētā
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ielu seguma atjaunošana Siguldas pilsētā
Beschreibung: Ielu seguma atjaunošana Siguldas pilsētā
Interne Kennung: SNP 2025/11/AK
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Strēlnieku ielas (posmā no Pulkveža Brieža ielas līdz Gāles ielai), seguma atjaunošana Siguldas pilsētā