See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOBAVA MATERIALA ZA RESPIRATORNO TERAPIJO IN EPIDURALNI DOSTOP za obdobje 4 let
Beschreibung: DOBAVA MATERIALA ZA RESPIRATORNO TERAPIJO IN EPIDURALNI DOSTOP za obdobje 4 let
Interne Kennung: JN-77435
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 07.01.01.01 - TUBUSI IN PRIPOMOČKI
Beschreibung: Blago iz sklopa
Interne Kennung: 550062
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0002
Titel: 07.01.01.02- Kavdalno predukrivljeni endotrahealni tubus
Interne Kennung: 550063
Los: LOT-0003
Titel: 07.01.01.03 - Endotrahealni tubus oralni/nazalni z atraumatsko zaobljeno konico Parker (SoftTip)
Interne Kennung: 550064
Los: LOT-0004
Titel: 07.01.01.04 - Endotrahealni tubus za dolgotrajno intubacijo, z PU mešičkom
Interne Kennung: 550065
Los: LOT-0005
Titel: 07.01.01.05 - Endotrahealni tubus z aspiracijsko linijo
Interne Kennung: 550066
Los: LOT-0006
Titel: 07.01.01.06 - Indikator tlaka v mešičku
Interne Kennung: 550067
Los: LOT-0007
Titel: 07.01.01.07 - Vodilo za lažjo intubacijo
Interne Kennung: 550068
Los: LOT-0008
Titel: 07.01.02.01 - Material za respiratorno terapijo-OBRAZNE MASKE, SETI Z RAZPRŠILCI ZA ZDRAVILA IN KISIKOVI KATETRI, CEVI, KONEKTI IN NASTAVKI
Interne Kennung: 550069
Los: LOT-0009
Titel: 07.01.02.02 - Material za respiratorno terapijo-OBRAZNE MASKE
Interne Kennung: 550070
Los: LOT-0010
Titel: 07.01.03.01 - Material za respiratorno terapijo-FILTRI, DIHALNI SISTEMI ZA RESPIRATORJE IN ANESTEZIJO
Interne Kennung: 550071
Los: LOT-0011
Titel: 07.01.04.01 -Aspiracijski sistemi- Cevi
Interne Kennung: 550072
Los: LOT-0012
Titel: 07.01.04.02- Aspiracijski sistemi Katetri aspiracijski
Interne Kennung: 550073
Los: LOT-0013
Titel: 07.01.04.03- Aspiracijski sistemi Posode za odvzem aspirata
Interne Kennung: 550074
Los: LOT-0014
Titel: 07.01.04.04-Aspiracijski sistemiI- Sistemi dvolumenski, zaprti za aspiracijo
Interne Kennung: 550075
Los: LOT-0015
Titel: 07.01.05.01 - MASKE LARINGEALNE IN PRIPOMOČKI
Interne Kennung: 550076
Los: LOT-0016
Titel: 07.01.05.02 - LARINGEALNE MASKE ZA POSEBNE NAMENE
Interne Kennung: 550077
Los: LOT-0017
Titel: 07.01.08.01 - SETI ZA PERKUTANO TRAHEOSTOMIJO
Interne Kennung: 550078
Los: LOT-0018
Titel: 07.11.01.01 - SPINALNI IN EPIDURALNI DOSTOPI
Interne Kennung: 550079
Los: LOT-0019
Titel: 07.11.02.01- SPINALNI IN EPIDURALNI SETI
Interne Kennung: 550080
Los: LOT-0020
Titel: 07.11.03.01- IGLE SPINALNE
Interne Kennung: 550081
Los: LOT-0021
Titel: 07.11.04.01- Material za obvladovanje bolečine
Interne Kennung: 550082
Los: LOT-0022
Titel: 07.11.05.01-Inline indikator injiciranega tlaka
Interne Kennung: 550083
Los: LOT-0023
Titel: 07.11.06.01- Akupunkturne igle
Interne Kennung: 550084
Los: LOT-0024
Titel: 07.11.07.01- Aplikator za nazalno dajanje zdravil
Interne Kennung: 550085