2. Verfahren
Verfahren
Titel: NUJNO REŠEVALNO VOZILO TIP C
Beschreibung: Projekt predvideva Dobavo nujnega reševalnega vozila tip-C, namenjenega izvajanju nujnihreševalnih prevozov v sklopu nujne medicinske pomoči. Uporabnik vozila bo Zdravstveni dom Izola, UlicaOktobrske revolucije 11, 6310 Izola. Dobava nujnega reševalnega vozila tip-C, namenjenega izvajanju nujnireševalnih prevozov v sklopu nujne medicinske pomoči je sofinancirana s strani Ministrstva za zdravje, UradRS za nadzor, kakovost in investicije v zdravstvu.
Interne Kennung: JN-78719
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 550042