2. Verfahren
Verfahren
Titel: communicatie en promotie ten behoeve van het programma Partners voor Water 2022-2027
Beschreibung: Korte beschrijving Het programma PvW verbindt Nederlandse kennis en kunde op het gebied van integraal waterbeheer met de kennis en kunde van lokale partners om zo gezamenlijk tot duurzame oplossingen voor waterveiligheid en waterzekerheid te komen. De aanbesteding richt zich o.a. op: • Verzorgen van de communicatie ten behoeve van het programma Partners voor Water en de communiatie met betrekking tot de promotionele activiteiten • Ondersteuning deltalandenteams met name het organiseren en faciliteren van (digitale) bijeenkomsten, eventuele inkomende en uitgaande werkbezoeken. • Organiseren van Nederlandse aanwezigheid bij (internationale) waterevenementen en een (tweejaarlijks) nationaal evenement voor de Nederlandse watersector. 6,033,057,--
Interne Kennung: 202204086
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uitvoering communicatie en promotie tbv programma PVW 2022-2027
Beschreibung: zie tender document vertrouwelijk
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 202204086
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1