597191-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – Usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni (rejony I - VIII)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni (rejony I - VIII)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni z dopuszczeniem składania ofert częściowych. 2.Zamówienie podzielone jest na osiem części odpowiednio stanowiących: 1)CZĘŚĆ 1 zamówienia – Rejon I, obejmujący swoim zakresem prace na terenie dzielnic: Śródmieście (część dzielnicy): Skwer Kościuszki wraz z terenami przyległymi : Al. Jana Pawła II, ul. Borchardta, Bulwar Szwedzki, ul. Zawiszy Czarnego, częściowo Park Rady Europy; Kamienna Góra wraz z terenami przyległymi, częścią ul. Armii Krajowej, Placem Grunwaldzkim, Bulwarem Nadmorskim i Skwerem im. Tajnego Hufca Harcerzy; 2)CZĘŚĆ2 zamówienia –Rejon II, obejmujący swoim zakresem prace na terenie dzielnicy: Śródmieście; 3)CZĘŚĆ3 zamówienia –Rejon III, obejmujący swoim zakresem prace na terenie dzielnic: Śródmieście (z wyłączeniem terenu określonego dla Rejonu I i zakresu prac określonego dla Rejonu II); Wzgórze Św. Maksymiliana; 4)CZĘŚĆ4 zamówienia –Rejon IV, obejmujący swoim zakresem prace na terenie dzielnic: Orłowo, Redłowo; 5)CZĘŚĆ5 zamówienia –Rejon V, obejmujący swoim zakresem prace na terenie dzielnic: Dąbrowa, Karwiny, Wielki Kack, Mały Kack; 6)CZĘŚĆ6 zamówienia –Rejon VI, obejmujący swoim zakresem prace na terenie dzielnic: Działki Leśne, Witomino, Chwarzno-Wiczlino; 7)CZĘŚĆ7 zamówienia –Rejon VII, obejmujący swoim zakresem prace na terenie dzielnic: Grabówek, Leszczynki, Chylonia, Cisowa, Pustki Cisowskie - Demptowo; 8)CZĘŚĆ8 zamówienia –Rejon VIII, obejmujący swoim zakresem prace na terenie dzielnic: Oksywie, Obłuże, Pogórze i Babie Doły i tereny przyportowe w Śródmieściu. 3.Zakres zamówienia w poszczególnych częściach zamówienia obejmuje m.in: 1)oczyszczanie ręczne terenu miasta i utrzymanie czystości pomników i tablic pamiątkowych (nie dotyczy części 2); 2)eksploatację koszy ulicznych (nie dotyczy części 2);; 3)oczyszczanie ciągów komunikacyjnych; 4)oczyszczanie płatnych miejsc postojowych w Śródmiejskiej Strefie Płatnego Parkowania i w Strefie Płatnego Parkowania (Strefa Płatnego Parkowania dotyczy części 1, 2); 5)oczyszczanie elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej (nie dotyczy części 2). 4. Prawo opcji i warunki zastosowania. Postanowienia wspólne dla CZĘŚCI 1, 3, 4, 5, 6, 7 i 8 zamówienia. 1)Na podstawie art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji dla każdej CZĘŚCI zamówienia, z wyłączeniem CZĘŚCI 2 zamówienia; 2)prawo opcji obejmuje utrzymanie czystości na terenie miasta Gdyni, – w REJONIE I, III, IV, V, VI, VII, VIII, dodatkowe oczyszczanie miasta, eksploatację koszy ulicznych, oczyszczanie ciągów komunikacyjnych na i wokół peronów przystankowych. 3)wartość opcji stanowi wartość ceny brutto formularza cenowego Wykonawcy sporządzonego dla zakresu zamówienia objętego prawem opcji; 4)Zamawiający przewiduje uruchomienie zamówienia na prawach opcji, w zakresie, o którym mowa w ppkt 2, w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastrzega, że podejmie decyzję co do możliwości i woli skorzystania z prawa opcji, w zakresie, o którym mowa w zdaniu pierwszym, zgodnie z zapotrzebowaniem i posiadanymi możliwościami finansowymi. Zastrzega się, że zakres objęty prawem opcji nie stanowi zobowiązania finansowego Zamawiającego zaciąganego w momencie zawarcia umowy w sprawie zamówienia, a przewidywany zakres opcjonalny zamówienia nie jest gwarantowany do realizacji; 5)zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca zobowiązany jest wykonać po uprzednim otrzymaniu od Zamawiającego pisemnego oświadczenia, że zamierza skorzystać z prawa opcji. W momencie złożenia oświadczenia, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, następuje zaciągnięcie przez Zamawiającego zobowiązania finansowego w wysokości wynikającej z zakresu usług objętych realizowaną na mocy danego oświadczenia, opcją; 6)w celu uruchomienia prawa opcji, Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji ze wskazaniem konkretnej daty przystąpienia do wykonywania usług, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail podany przez Wykonawcę nie później niż na 14 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia prac. O każdej zmianie adresu e-mali Wykonawca zobowiązany jest zawiadomić Zamawiającego, w przeciwnym razie adres e-mail wskazany w umowie uznaje się za właściwy do doręczeń. Zmiana adresu e-mail nie wymaga aneksu do umowy; 7)Zamawiający zastrzega prawo do skorzystania z prawa opcji w okresie: obowiązywania umowy. Po upływie okresu, o którym mowa w zdaniu pierwszym, zastrzeżone prawo opcji wygasa, w związku z czym Zamawiający po upływie tego okresu nie może już z niego skorzystać. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Wykonawca przyjmuje, że roboty budowlane objęte prawem opcji, będą realizowane w zakresie i wielkości, zgodnie ze złożonym przez Zamawiającego oświadczeniem; 8)przedmiot umowy objęty prawem opcji będzie realizowany w takim samym zakresie i na takich samych zasadach i warunkach jak zamówienie podstawowe. Wszelkie postanowienia umowy, w szczególności w zakresie obowiązków i zobowiązań stron umowy, w tym zobowiązania z tytułu gwarancji i rękojmi, zasad współpracy , jak i kar umownych są obowiązujące zarówno dla zamówienia podstawowego, jak i zamówienia objętego prawem opcji; 9)Zamawiający dokona zapłaty wynagrodzenia wykonawcy za wykonanie usług objętych prawem opcji w wysokości określonej w umowie; 10)odpowiedzialność za niewykonanie lub nienależyte wykonanie zamówienia w ramach opcji, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku zamówienia podstawowego objętego przedmiotem zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 378737-2025
Interne Kennung: EZP.271.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni (rejony I - VIII) - CZĘŚĆ 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni w Rejonie I. 2.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1)oczyszczanie ręczne terenu miasta i utrzymania czystości pomników i tablic pamiątkowych; 2)eksploatację koszy ulicznych; 3)oczyszczanie ciągów komunikacyjnych (utrzymanie zimowe, oczyszczanie letnie) – chodników, przejść, schodów, dróg rowerowych, płatnych miejsc postojowych w Śródmiejskiej Strefie Płatnego Parkowania (ŚSPP); 4)utrzymanie czystości windy; 5)oczyszczanie elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej. 3.Rejon I obejmuje swoim zakresem prace na terenie dzielnicy: 1)Części Śródmieście: Skwer Kościuszki wraz z terenami przyległymi: Al. Jana Pawła II, ul. Borchardta, Bulwar Szwedzki, ul. Zawiszy Czarnego, częściowo Park Rady Europy; 2)Kamienna Góra wraz z terenami przyległymi, częścią ul. Armii Krajowej, Placem Grunwaldzkim, Bulwarem Nadmorskim i Skwerem im. Tajnego Hufca Harcerzy oraz windą. 4.Powierzchnia poszczególnych terenów w Rejonie I objętych bieżącym utrzymaniem: 1) w ramach zamówienia podstawowego wynosi: a)tereny oczyszczane ręcznie – 50,715 ha, b)ciągi komunikacyjne i płatne miejsca postojowe w sezonie zimowym – 81 974 m2, c)ciągi komunikacyjne i płatne miejsca postojowe w sezonie letnim – 98 800 m2, d)parkomaty 50 szt., e)ilość koszy na odpady eksploatowanych w rejonie – 464 szt., f)ilość elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej (słupki, tablice, kartusze, pylony kierunkowe) – 42 szt. 2)w ramach zamówienia objętego prawem prawa opcji wynosi: a)tereny oczyszczane ręcznie – 0,0135 ha, b)ciągi komunikacyjne i płatne miejsca postojowe w sezonie zimowym – 135 m2, c)ciągi komunikacyjne i płatne miejsca postojowe w sezonie letnim – 135 m2, d)ilość koszy na odpady eksploatowanych w rejonie I – 7 szt. 5.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki: 1)załącznik 1/I – Opis przedmiotu zamówienia; 2)załącznik 1A/I – zakres rzeczowy; 3)załącznik 1B/I – mapka poglądowa; 4)załącznik 1C/I – wzory meldunków; 5)załącznik 2/I – Formularz cenowy; 6)załącznik 10 - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EZP.271.5.2025_CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni (rejony I - VIII)-CZĘŚĆ 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni w Rejonie II. 2.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: oczyszczanie ciągów komunikacyjnych (utrzymanie zimowe, oczyszczanie letnie) – chodników, przejść, schodów, dróg rowerowych, płatnych miejsc postojowych w Śródmiejskiej Strefie Płatnego Parkowania (ŚSPP). 3.Rejon II obejmuje swoim zakresem prace na terenie części dzielnicy Śródmieście: 4.Powierzchnia poszczególnych terenów w Rejonie II objętych bieżącym utrzymaniem wynosi: 1)ciągi komunikacyjne i płatne miejsca postojowe w sezonie zimowym – 68 341 m2; 2)ciągi komunikacyjne i płatne miejsca postojowe w sezonie letnim – 72 910 m2; 3)parkomaty 131 szt.; 5.Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu dla Części 2 zamówienia - Rejon II nie przewiduje prawa opcji. 6.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki: 1)załącznik 1/II – Opis przedmiotu zamówienia; 2)załącznik 1A/II – zakres rzeczowy; 3)załącznik 1B/II – mapka poglądowa; 4)załącznik 1C/II – wzory meldunków; 5)załącznik 2/II – Formularz cenowy; 6)załącznik 10 - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EZP.271.5.2025_CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni (rejony I - VIII)-CZĘŚĆ 3
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni w Rejonie III. 2.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1)oczyszczanie ręczne terenu miasta i utrzymania czystości pomników i tablic pamiątkowych; 2)eksploatację koszy ulicznych; 3)oczyszczanie ciągów komunikacyjnych (utrzymanie zimowe, sprzątanie pozimowe, oczyszczanie letnie) – chodników, przejść, schodów, dróg rowerowych; 4)utrzymanie czystości tuneli; 5)oczyszczanie elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej. 3.Rejon III obejmuje swoim zakresem prace na terenie dzielnicy: 1)Śródmieście (z wyłączeniem terenu określonego dla Rejonu I i zakresu prac określonego dla Rejonu II); 2)Wzgórze Św. Maksymiliana. 4.Powierzchnia poszczególnych terenów w Rejonie III objętych bieżącym utrzymaniem wynosi: 1)w ramach zamówienia podstawowego: a)tereny oczyszczane ręcznie – 102,015 ha, b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym – 52 817 m2, c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym – 66 079 m2, d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 66 079 m2, e)tunel Węzeł Wzgórze Św. Maksymiliana – powierzchnia 2 030 m2, f)ilość koszy na odpady eksploatowanych w rejonie – 756 szt., g)ilość elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej – 50 szt. 2)w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a)tereny oczyszczane ręcznie – 0,6670 ha, b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym – 6 670 m2, c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym – 6 670 m2, d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 6 670 m2, e)ilość koszy na odpady eksploatowanych w rejonie – 42 szt. 5.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki: 1)załącznik 1/III – Opis przedmiotu zamówienia; 2)załącznik 1A/III – zakres rzeczowy; 3)załącznik 1B/III – mapka poglądowa; 4)załącznik 1C/III – wzory meldunków; 5)załącznik 2/III – Formularz cenowy; 6)załącznik 10 - Projektowane postanowienia umowy
Interne Kennung: EZP.271.5.2025_CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni (rejony I - VIII)-CZĘŚĆ 4
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni w Rejonie IV. 2.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1)oczyszczanie ręczne terenu miasta i utrzymania czystości pomników i tablic pamiątkowych; 2)eksploatację koszy ulicznych; 3)oczyszczanie ciągów komunikacyjnych (utrzymanie zimowe, sprzątanie pozimowe oczyszczanie letnie) – chodników, przejść, schodów, dróg rowerowych; 4)oczyszczanie elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej. 3.Rejon IV obejmuje swoim zakresem prace na terenie dzielnicy: 1)Orłowo; 2)Redłowo. 4.Powierzchnia poszczególnych terenów w Rejonie IV objętych bieżącym utrzymaniem wynosi: 1)w ramach zamówienie podstawowego: a)tereny oczyszczane ręcznie – 107,27 ha, b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym – 60 818 m2, c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym – 68 696 m2, d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 68 696 m2, e)ilość koszy na odpady eksploatowanych w rejonie – 299 szt., f)ilość elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej – 5 szt. 2)w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a)tereny oczyszczane ręcznie – 0,3755 ha, b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym – 3 754,5 m2, c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym – 3 754,5 m2, d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 3 754,5 m2, e)ilość koszy na odpady eksploatowanych w rejonie IV – 55 szt. 5.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki: 1)załącznik 1/IV – Opis przedmiotu zamówienia; 2)załącznik 1A/IV – zakres rzeczowy; 3)załącznik 1B/IV – mapka poglądowa; 4)załącznik 1C/IV – wzory meldunków; 5)załącznik 2/IV – Formularz cenowy; 6)załącznik 10 - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EZP.271.5.2025_CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: Usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni (rejony I - VIII)-CZĘŚĆ 5
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni w Rejonie V. 2.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1)oczyszczanie ręczne terenu miasta i utrzymania czystości pomników i tablic pamiątkowych; 2)eksploatację koszy ulicznych; 3)oczyszczanie ciągów komunikacyjnych (utrzymanie zimowe, sprzątanie pozimowe oczyszczanie letnie) – chodników, przejść, schodów, dróg rowerowych; 4)utrzymanie czystości tuneli; 5)oczyszczanie elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej. 3.Rejon V obejmuje swoim zakresem prace na terenie dzielnicy: 1)Dąbrowa; 2)Karwiny; 3)Wielki Kack; 4)Mały Kack. 4.Powierzchnia poszczególnych terenów w Rejonie V objętych bieżącym utrzymaniem wynosi: 1)w ramach zamówienia podstawowego: a)tereny oczyszczane ręcznie – 133,767 ha, b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym – 124 871 m2, c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym – 133 733 m2, d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 133 733 m2, e)tunel przy ul. Spokojnej – powierzchnia 320 m2, f)ilość koszy na odpady eksploatowanych w rejonie – 370 szt., g)ilość elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej – 3 szt.; 2)w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a)tereny oczyszczane ręcznie – 1,08 ha, b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym 10 786 m2, c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym 10 786 m2, d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 10 786 m2, e)ilość koszy na odpady eksploatowanych – 112 szt. 5.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki: 1)załącznik 1/V – Opis przedmiotu zamówienia; 2)załącznik 1A/V – zakres rzeczowy; 3)załącznik 1B/V – mapka poglądowa; 4)załącznik 1C/V – wzory meldunków; 5)załącznik 2/V – Formularz cenowy; 6)załącznik 10 - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EZP.271.5.2025_CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: Usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni (rejony I - VIII)-CZĘŚĆ 6
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni w Rejonie VI. 2.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1)oczyszczanie ręczne terenu miasta i utrzymania czystości pomników i tablic pamiątkowych; 2)eksploatację koszy ulicznych; 3)oczyszczanie ciągów komunikacyjnych (utrzymanie zimowe, sprzątanie pozimowe, oczyszczanie letnie) – chodników, przejść, schodów, dróg rowerowych; 4)utrzymanie czystości tuneli i wind; 5)oczyszczanie elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej. 3.Rejon VI obejmuje swoim zakresem prace na terenie dzielnicy: 1)Działki Leśne; 2)Witomino; 3)Chwarzno-Wiczlino. 4.Powierzchnia poszczególnych terenów w Rejonie VI objętych bieżącym utrzymaniem wynosi: 1)w ramach zamówienia podstawowego: a)tereny oczyszczane ręcznie – 119,761 ha, b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym – 111 166 m2, c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym – 117 938 m2, d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 117 938 m2, e)tunele: ul. Morska-Gdynia Gł., ul. Śląska przy CHIPOLBROK od ul. Śląskiej do ul. Nowogrodzkiej, od ul. Podolskiej do ul. Żwirki i Wigury, SKM Wzgórze św. Maksymiliana pod ul. Droga Gdyńska - o łącznej powierzchni – 2 722 m2, f)ilość koszy na odpady eksploatowanych w rejonie – 399 szt., g)ilość elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej – 6 szt.; 2)w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a)tereny oczyszczane ręcznie – 0,6793 ha; b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym – 6 793 m2; c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym - 6 793 m2; d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 6 793 m2; e)ilość koszy na odpady eksploatowanych – 108 szt. 5.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki: 1)załącznik 1/VI – Opis przedmiotu zamówienia; 2)załącznik 1A/VI – zakres rzeczowy; 3)załącznik 1B/VI – mapka poglądowa; 4)załącznik 1C/VI – wzory meldunków; 5)załącznik 2/VI – Formularz cenowy; 6)załącznik 10 - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EZP.271.5.2025_CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: Usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni (rejony I - VIII)-CZĘŚĆ 7
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni w Rejonie VII. 2.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1)oczyszczanie ręczne terenu miasta i utrzymania czystości pomników i tablic pamiątkowych; 2)eksploatację koszy ulicznych; 3)oczyszczanie ciągów komunikacyjnych (utrzymanie zimowe, sprzątanie pozimowe oczyszczanie letnie) – chodników, przejść, schodów, dróg rowerowych; 4)utrzymanie czystości tuneli; 5)oczyszczanie elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej. 3.Rejon VII obejmuje swoim zakresem prace na terenie dzielnicy: 1)Grabówek; 2)Leszczynki; 3)Chylonia; 4)Cisowa; 5)Pustki Cisowskie - Demptowo. 4.Powierzchnia poszczególnych terenów w Rejonie VII objętych bieżącym utrzymaniem wynosi: 1)w ramach zamówienia podstawowego: a)tereny oczyszczane ręcznie – 186,46 ha, b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym – 177 465 m2, c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym – 201 797 m2, d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 201 797 m2, e)tunel pod ulicą Morską – Gdynia Stocznia, pod ulicą Morską przy ul. Zakręt do Oksywia, pomiędzy ul. Ściegiennego – Orlicz-Dreszera, ul. Św. Mikołaja pod torami PKP, SKM Cisowa (bez wyjść na peron) - o łącznej powierzchni 1 982 m2; f)ilość koszy na odpady eksploatowanych w rejonie – 630 szt. (w tym 10 szt. na piesuarach), g)ilość elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej – 8 szt. 2)w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a)tereny oczyszczane ręcznie – 0,976 ha, b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym – 9 757,50 m2, c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym – 9 757,50 m2, d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 9 757,50 m2, e)ilość koszy na odpady eksploatowanych – 143 szt. 5.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki: 1)załącznik 1/VII – Opis przedmiotu zamówienia; 2)załącznik 1A/VII – zakres rzeczowy; 3)załącznik 1B/VII – mapka poglądowa; 4)załącznik 1C/VII – wzory meldunków; 5)załącznik 2/VII – Formularz cenowy; 6)załącznik 10 - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EZP.271.5.2025_CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Titel: Usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni (rejony I - VIII)-CZĘŚĆ 8
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu czystości na terenie miasta Gdyni w Rejonie VIII. 2.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1)oczyszczanie ręczne terenu miasta i utrzymania czystości pomników i tablic pamiątkowych; 2)eksploatację koszy ulicznych; 3)oczyszczanie ciągów komunikacyjnych (utrzymanie zimowe, sprzątanie pozimowe oczyszczanie letnie) – chodników, przejść, schodów, dróg rowerowych; 4)oczyszczanie elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej. 3.Rejon VIII obejmuje swoim zakresem prace na terenie dzielnicy: 1)Oksywie; 2)Obłuże; 3)Pogórze; 4)Babie Doły; 5)tereny przyportowe w Śródmieściu. 4.Powierzchnia poszczególnych terenów w Rejonie VIII objętych bieżącym utrzymaniem wynosi: 1)w ramach zamówienia podstawowego: a)tereny oczyszczane ręcznie – 187,09 ha, b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym – 140 504 m2, c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym – 147 624 m2, d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 147 624 m2, e)ilość koszy na odpady eksploatowanych w rejonie – 448 szt.; f)ilość elementów Systemu Identyfikacji Miejskiej – 15 szt.; 2)w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a)tereny oczyszczane ręcznie – 1,0302 ha, b)ciągi komunikacyjne w sezonie zimowym – 10 302 m2, c)ciągi komunikacyjne w sezonie pozimowym – 10 302 m2, d)ciągi komunikacyjne w sezonie letnim – 10 302 m2, e)ilość koszy na odpady eksploatowanych w rejonie – 114 szt.; 5.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki: 1)załącznik 1/VIII – Opis przedmiotu zamówienia; 2)załącznik 1A/VIII – zakres rzeczowy; 3)załącznik 1B/VIII – mapka poglądowa; 4)załącznik 1C/VIII – wzory meldunków; 5)załącznik 2/VIII – Formularz cenowy; 6)załącznik 10 - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EZP.271.5.2025_CZĘŚĆ 8