See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej oraz wyposażenia medycznego dla PCM Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej oraz wyposażenia medycznego dla PCM Sp. z o.o. (dalej: sprzęt lub aparatura), zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, wraz z wyposażeniem, instalacją, uruchomieniem oraz transportem, rozładunkiem i wniesieniem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) w sposób i miejsce wskazane przez Zamawiającego, do Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o., w podziale na części (pakiety): 1) część I - aparatura medyczna - EKG i AED; 2) część II - wyposażenie medyczne m.in. taborety i różnego rodzaju wózki; 3) część III – wyposażenie medyczne - różnego rodzaju wagi i balkoniki; 4) część IV - aparatura medyczna - różnego rodzaju ciśnieniomierze, stetoskopy, glukometry, termometry itp.; 5) część V - wyposażenie medyczne w postaci toreb reanimacyjnych; 6) część VI - wyposażenie medyczne w postaci pasów magnetycznych; 7) część VII - wyposażenie oddziału w postaci alkomatu; 8) wyposażenie oddziału w postaci toalety przenośnej; 9) wyposażenie medyczne w postaci klinów.
Vorherige Bekanntmachung: 306636-2026
Interne Kennung: 17/ZP/PN/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część I – aparatura medyczna - EKG i AED;
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część II – wyposażenie medyczne m.in. taborety i różnego rodzaju wózki;
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część III – wyposażenie medyczne - różnego rodzaju wagi i balkoniki;
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część IV – aparatura medyczna - różnego rodzaju ciśnieniomierze, stetoskopy, glukometry, termometry itp;
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część V – wyposażenie medyczne w postaci toreb reanimacyjnych;
Los: LOT-0006
Titel: Część VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część VI – wyposażenie medyczne w postaci pasów magnetycznych;
Los: LOT-0007
Titel: Część VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część VII – wyposażenie oddziału w postaci alkomatu;
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część VII – wyposażenie oddziału w postaci toalety przenośnej;
Los: LOT-0009
Titel: Część IX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część IX – wyposażenie medyczne w postaci klinów;