2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowego, kompletnego systemu analitycznego obejmującego spektrometr masowy z plazmą indukcyjnie wzbudzoną (ICP-MS) wraz z systemem rozdziału chromatograficznego do specjacji arsenu oraz mineralizatorem mikrofalowym – 1 zestaw, dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Katowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowego, kompletnego systemu analitycznego obejmującego spektrometr masowy z plazmą indukcyjnie wzbudzoną (ICP-MS) wraz z systemem rozdziału chromatograficznego do specjacji arsenu oraz mineralizatorem mikrofalowym – 1 zestaw 2. Główne miejsce lub lokalizacja realizacji: Budynek Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Katowicach, położony w Katowicach przy ulicy Brynowskiej 27 (budynek, wyposażony w windę), 3. Oferowane urządzenie laboratoryjne musi spełniać parametry wyszczególnione przez Zamawiającego w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym - Załącznik Nr 2 do SWZ. Termin realizacji do 4.12.2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa i montaż spektrometru gamma z detektorem półprzewodnikowym chłodzonego systemem elektrycznym – 1 zestaw. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: WIW-AG-ZP.272.10.2026
597192-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38433000 Spectrometers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: WIW-AG-ZP.272.10.2026