See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunikācijas materiālu izstrādes pakalpojumu iegāde
Beschreibung: Komunikācijas materiālu izstrādes pakalpojumu iegāde
Interne Kennung: LSM 2026/32
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0000