See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH z terenu Gminy Skarżysko – Kamienna od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Skarżysko – Kamienna od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. 2. Zakres usługi obejmuje w szczególności: 2.1. odbiór z nieruchomości zamieszkałych: 2.1.1. niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) zgromadzonych w pojemnikach i workach do zbierania zmieszanych odpadów komunalnych, 2.1.2. odpadów komunalnych gromadzonych selektywnie z podziałem na: 2.1.2.1. tworzywa sztuczne (20 01 39) i opakowania z tworzyw sztucznych (15 01 02), metale (20 01 40) i opakowania z metali (15 01 04), zmieszane odpady opakowaniowe (15 01 06), gromadzone w pojemnikach lub workach, 2.1.2.2. papier i tekturę (20 01 01), opakowania z papieru i tektury (15 01 01) gromadzone w pojemnikach lub workach, 2.1.2.3. szkło (20 01 02) oraz opakowania ze szkła (15 01 07) gromadzone w pojemnikach lub workach, 2.1.2.4. bioodpady (20 02 01) gromadzone w pojemnikach lub workach, odpady kuchenne ulegające biodegradacji 20 01 08; 2.1.3. odpadów wielkogabarytowych (20 03 07), 2.1.4. zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (20 01 35*, 20 01 36), 2.1.5. zużytych opon (16 01 03), 2.1.6. leki (20 01 31*, 20 01 32), 2.1.7. tekstylia (20 01 10, 20 01 11) 2.1.8. inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny oznaczone kodem 20 01 99 gromadzone w pojemnikach lub workach. 2.2. transport wszystkich odpadów komunalnych, objętych zorganizowanym przez gminę systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, na których powstają odpady komunalne do instalacji/przedsiębiorstw wskazanych przez Wykonawcę, 2.3. zagospodarowanie odpadów zgodnie z art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. 2023 r. poz. 1587 ze zm.). 2.4. wyposażenie nieruchomości zamieszkałych (domy jednorodzinne), objęte zorganizowanym przez gminę systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, na których powstają odpady komunalne w worki do zbiórki selektywnej, 2.5. wyposażenie aptek w specjalne pojemniki do zbiórki przeterminowanych leków; 2.6. utworzenie Biura Obsługi na terenie Miasta Skarżysko – Kamienna, czynnego przynajmniej od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30.,
Interne Kennung: ZP.271.46.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 - zaszła pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skarżysko-Kamienna od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy