2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatury naukowo-badawczej – 3 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wraz z instalacją aparatury naukowo-badawczej (układ do pomiarów widm emisji, spektrometr FTIR z przystawką mikroskopową, spektrometr UV-VIS-IR, spektrometr FTIR) - przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w: Załączniku A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1 Załączniku B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2 Załączniku C do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3
Interne Kennung: ZP3/5515/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: spektrometr FTIR z przystawką mikroskopową, spektrometr UV-VIS
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2: Spektrometr FTIR
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku B do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3: układ do pomiarów widm emisji
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku C do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 38433210 Emissionsspektrometer