2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf Massaspectrometers
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de aanschaf van specialistische meetapparatuur gebaseerd op Gaschromatografie/Massaspectrometrie (GC/MS) en is opgedeeld in twee afzonderlijke percelen. 1 levering per perceel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Online-Air-Analyzer
Beschreibung: De afdeling Onderzoek en Advies voert, om meer inzicht te krijgen in het voorkomen en vrijkomen van milieubezwarende componenten in industriële omgevingen, specialistische luchtmetingen uit met behulp van een zogenaamde Online-Air-Analyzer. Deze Online-Air-Analyzer kan geheel zelfstandig en volcontinu (24/7) monsters, kalibratiestandaarden aanzuigen, drogen en de mate van aanwezigheid van relevante componenten bepalen. Het bestaande systeem bestaat uit een monstervoorbewerkingunit gekoppeld aan een GasChromatograaf/MassaSpectrometer. Voor deze levering geldt een onderhoudsovereenkomst met een looptijd van vier jaar, exclusief een garantieperiode van één jaar in het eerste leveringsjaar. De garantieperiode vangt aan zodra de levering volledig en conform overeenkomst door de opdrachtnemer is afgerond. 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ThermischeDesorptie-GasChromatograaf/MassaSpectrometer (TD-GC/MS)
Beschreibung: De ODZL is voornemen om laboratoriumfaciliteiten uit te breiden en beschikbaar te stellen voor de landelijke Omgevingsdiensten voor het uitvoeren Vluchtige Organische Componenten in luchtmonsters. Deze luchtmonsters worden aangeboden in Thermische Desorptiebuizen. Deze TD-buizen worden vervolgens overgebracht in een TD-GC/MS systeem waarna de analyse van de luchtmonsters op de TD-buizen plaatsvindt. De ODZL is voornemens een TD-GC/MS-systeem aan te schaffen en hiervoor methodes te ontwikkelen voor luchtkwaliteitsmetingen door meerdere omgevingsdiensten in Nederland. Voor deze levering geldt een onderhoudsovereenkomst met een looptijd van vier jaar, exclusief een garantieperiode van één jaar in het eerste leveringsjaar. De garantieperiode vangt aan zodra de levering volledig en conform overeenkomst door de opdrachtnemer is afgerond. 1
Interne Kennung: 2
597227-2025 - Mededinging
Nederland – Massaspectrometers – Aanschaf Massaspectrometers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf Massaspectrometers
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38433100 Massaspectrometers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Online-Air-Analyzer
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2