See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kuhinjski namještaj i oprema za hotelski kompleks
Beschreibung: Predmet nabave je Opremanje hotelskog kompleksa te pripadajućih dodatnih sadržaja. U ovom postupku javne nabave nabavlja se namještaj po mjeri za hotelski kompleks, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenim u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku sa tehničkim specifikacijama predmeta nabave za Opremanje hotelskog kompleksa te pripadajućih dodatnih sadržaja. Postupak javne nabave se provodi u sklopu projekta „Unaprjeđenje kvalitete smještaja i sadržaja hotela Minerva - Varaždinske Toplice“, koji se financira iz Mehanizma za oporavak i otpornost 2021.-2026., kod projekta: NPOO.C1.6.R1-I1.01-V3.0003 na temelju Poziva Regionalna diversifikacija i specijalizacija hrvatskog turizma kroz ulaganja u razvoj turističkih proizvoda visoke dodane vrijednosti - GRUPA 3, kod poziva: NPOO.C1.6.R1-I1.01.
Interne Kennung: Roba XVI/25
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
5. Los
Los: LOT-0000